Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Захистити інвесторів квартир ЖК «New York Towers»

Компанія «Орлан Інвест» багато років будує житло за рахунок залучених коштів та зарекомендувала себе як надійний забудовник. Представники ірпінської міської ради завжди співпрацювали із забудовником (по програмах видачі квартир учасникам АТО, благоустрої міста тощо).
На сьогоднішній день призупинено будівництво всіх об’єктів Орлан Інвест, квартири в більшості з яких продані майже в повному обсязі.
Із засобів масової інформації ми бачимо, що виник конфлікт Мирончука А.А. (керівник «Орлан Інвест») з місцевою владою, який впливає на долю тисяч сімей.
На торги виставлено 3-й будинок ЖК «New York Towers». Ми, як інвестори, які профінансували будівництво квартир (і фактично є його власниками), не розуміємо, чому маємо втратити своє житло через недосягнення домовленості ІМР та забудовника.
Інвестори звертаються з проханням:
1) переглянути борг «Орлан Інвест» перед міською радою Ірпеня, зарахувати виконані роботи з благоустрою міста
2) провести переговори із забудовником по реструктуризації виплат
3) сприяти скасуванню продажу на аукціоні СЕТАМ 3-го будинку ЖК "New York Towers" та запобігти спробам подальшого його продажу, адже він є власністю інвесторів (згідно договору про спільну діяльність) в тому числі
З повагою,
інвестори ЖК "New York Towers".

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронну петицію щодо захисту інвесторів квартир ЖК «New York Towers» взято до відома (відповідне рішення Ірпінської міської ради додається - https://imr.gov.ua/attachments/article/23197/308.pdf).
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 390 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ПОПОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Початок збору підписів:

31 серпня 2020 р.

Відповідь дана:

25 березня 2021 р.