Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 277 громад!

Облаштування дороги та тротуару до ЖК "Грін Сайд"

У зв'язку з незадовільним станом дороги до ЖК "Грін Сайд" просимо місто Ірпінь облаштувати або ж посприяти облаштуванню дороги до ЖК в новоствореному районі білі Водоканалу.

Існуючий стан:
В зв'язку з тим що вказаний ЖК знаходиться найдальше від кільця біля Водоканалу, частина дороги в середині кварталу є не облаштованою та створює великі проблеми для доїзду автомобілем до ЖК та становить величезну небезпеку для пішоходів, особливо в нічний час, так як є не освітленою, та без тротуарів.

Аварійна ділянка шляху проходить від незакінченої новобудови ЖК "Фреш Сіті", повз ворота Кінологічного центру МВС та новобудови ЖК Сайво 2. Даний відрізок облаштований лише тимчасовим накриттям із плит, які вкладені вкрай не рівно, що призводить до великих навантажень на підвіску авто та аварійних ситуацій.

Також, на відрізку дороги біля ЖК Фреш Сіті огляд дороги дуже обмежений через металеву огорожу вказаного ЖК. Це створює аварійні ситуації та становить небезпеку для пішоходів, так як іншого шляху до зупинки громадсьго транспорту від ЖК Грін Сайд, не існує.

Позиція забудовника Синергія та обслуговчої компанії Синергія-4:
Забудовник та ОК відмовляються забезпечити нормальну дорогу так як ця дорога проходить не по території ЖК Грін Сайд та посилається на недобудови біля дороги.

В зв'язку із вище написаним, просимо облаштувати нормальний доїзд та прохід до ЖК Грін Сайд, так як в осінньо-зимовий період користуватися автомобільним транспортом по цій дорозі буде вкрай важко а пішоходам, майже неможливо.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ірпінська міська рада прийняла рішення взяти дану електронну петицію до відома. Копія рішення додається.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 301 особа з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Юрців Марко Іванович

Початок збору підписів:

8 вересня 2020 р.

Відповідь дана:

8 лютого 2021 р.