Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Сприяння в добудові та введення в експлуатацію ЖК "Чехов парк"

Компанія «Орлан Інвест» багато років будує житло за рахунок залучених коштів та зарекомендувала себе як надійний забудовник. Представники ірпінської міської ради завжди співпрацювали із забудовником (по програмах видачі квартир учасникам АТО, благоустрої міста тощо).
На сьогоднішній день призупинено будівництво об’єктів Орлан Інвест, серед них ЖК «Чехов парк квартал», квартири в якиму продані майже в повному обсязі. Наявний стан справ щодо завершення будівництва та отримання Інвесторами документів про право власності на квартири ЖК «Чехов парк квартал» порушує майнові та житлові права близько 570 сімей.
Інвесторами були вкладені значні суми коштів, для декого єдині та останні, зароблені важкою працею кошти, а для декого кредитні кошти, за якими тривають зобов’язання, для будівництва ЖК «Чехов парк квартал» та отримання власного житла за власні кошти.Також важливо, що серед Інвесторів є багато соціально незахищених верств населення України, а саме:
 переселенці з окупованих територій України, які не відмовились від громадянства своєї батьківщини та обрали жити у правовій державі;
 сім’ї, які виховують дітей-інвалідів;
 діти-сироти, яким фінансово допоміг Благодійний фонд для отримання власного житла та поліпшення умов житла.
Звернення Інвесторів та ініціативних груп до Забудовника, в особі директора Мирончука Антона Анатолійовича дало певні результати та відтак Забудовником було підписано гарантійний лист, який передбачав відновлення будівництва ЖК «Чехов парк квартал» з 14.10.2020. Гарантом даних дій виступив нині депутат ІМР від партії "Слуга Народу" Нельзін Максим Сергійович.
Нажаль, відновлення будівництва ЖК «Чехов парк квартал» не відбулось. Інвестори та ініціативні групи постійно ведуть перемовини з Забудовником, однак результату немає.
В рамках компетенції ІМР просимо:
1) Провести перемовини із забудовником Мирончуком Антоном Анатолійовичем щодо причин зупинки будівництва ЖК "Чехов Парк".
2) здійснити інші дії, в рамках своїх повноважень задля вирішення питань сприяння постраждалим Інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва ЖК «Чехов парк квартал».
3) Створити робочу групу в складі представників інвесторів та депутатів ІМР задля пошуку шляхів вирішення данної проблеми.
З повагою,
інвестори ЖК "Чехов Парк".

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронну петицію щодо сприяння в добудові та введенні в експлуатацію ЖК "Чехов парк" взято до відома (відповідне рішення Ірпінської міської ради додається - https://imr.gov.ua/attachments/article/23196/307.pdf)
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 333 особи з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Міщенко Олексій Леонідович

Початок збору підписів:

1 лютого 2021 р.

Відповідь дана:

25 березня 2021 р.