Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 230 громад!

Облаштування зупинки на перехресті вул.Озерна та вул.Достоєвського

Просимо на перехресті вулиць Достоєвського і Озерної облаштувати зупинку по 343 маршруту, а саме: зробити площу прямокутної форми з плитки, що піднята вище землі до рівня тротуару (хідника) яка б примикала до тротуару, що йде з вулиці Достоєвського.
Оскільки наразі зупинка не облаштована і під час дощу люди змушені виходити з транспорту просто в калюжу.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 14 червня петицію підписали 13 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Іванюк Руслан Юрійович

Початок збору підписів:

9 червня 2021 р.

До кінця збору підписів залишилось: