Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Створення родинного екопарку і будівництво санаторно-оздоровчого дитячого садочку на 60 місць за адресою: Ірпінь, вул. Толстого 24 (табір "Дружба")

Відповідно до пріоритетного напрямку стратегічних цілей і завдань Київської області з Розвитку людського потенціалу, наближення якості життя до європейських стандартів, на виконання Рішення Ірпінської міської ради від 01.06.2017 року №2329 – 34 - VІІ про врахування рішень громадських слухань при подальшому затвердженні питань розвитку території кварталу, ПРОПОНУЄМО включити до «Стратегії розвитку Ірпінської міської територіальної громади на 2022-2032 роки» проект «РОДИННИЙ ЕКОПАРК» за адресою м. Ірпінь, вул. Толстого, 24.

Даний проект дозволить вирішити відразу кілька стратегічних завдань: Розвиток екомережі та рекреаційних зон; Охорона здоров′я та здоровий спосіб життя людей; Забезпечення конституційних прав дітей, які потребують особливої соціальної уваги; Реалізація сімейної політики.

Проект передбачає створення родинного екопарку і будівництво санаторно-оздоровчого дитячого садочку на 60 місць.
Особливість і унікальність родинного екопарку в тому, що родини міста в день відкриття саджатимуть власні рослини (фруктові чи квітучі дерева, троянди, багаторічні квітучі чи вічнозелені рослини) у відповідних секторах парку і біля кожної такої рослини встановлюватиметься табличка, де буде зазначено: прізвище родини, назва рослини та рік її посадки.
В родинному екопарку передбачено: алея лип, сектори з певними типами рослин, невеличке сімейне кафе, спортивний, дитячий майданчик та екопарковка. В парку будуть відсутні велодоріжки, доріжки плануються робити з гравію чи спилами дерева, оскільки екопарк максимально орієнтований для спокійних, сімейних прогулянок. По периметру родинного екопарку та садочку будуть насаджені вічнозелені високі рослини, які створять прохолоду в літні спекотні дні і затишок, як для парку і садочку, так і для приватного сектору, що розташований навколо.

Садочок буде поєднувати оздоровлення дітей серед чистого повітря з освітнім процесом. Передбачається, що в садочку функціонуватимуть масажні, фізіотерапевтичні кабінети, послугами яких зможуть користуватися всі діти міста.

Ірпінь буде першим містом в Україні, яке проявить ініціативу створення родинних екопарків в місті.

Автори проекту: ОСН «Дружний квартал», Лариса Строїч, дизайнер Мессарош Надія

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Про розгляд електроної петиції щодо створення родинного екопарку і будівництво санаторно-оздоровчого дитячого садочку на 60 місць за адресою: Ірпінь, вул. Толстого 24 (табір "Дружба")
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 316 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Строїч Лариса Володимирівна

Початок збору підписів:

30 червня 2021 р.

Відповідь дана:

23 листопада 2021 р.