Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Створення скверу "Дубовий гай" на БТР з велодоріжками на вул. Технологічній

Шановні мешканці давайте разом спробуємо зберегти вікові дуби та створимо нові безпечні веломаршрути! Отже, суть цієї петиції:
Мешканці району БТР хочуть створити сквер «Дубовий гай», велодоріжки та прохід через вул. Ново-Оскольську до вул.Технологічна.
Чисельність населення нашого віддаленого кварталу БТР за останні часи дуже збільшилась, побудувались нові будинки та житлові комплекси. В зв’язку з цим основні вулиці зараз перевантажені від автомобільного трафіку.

Тому зараз для зручності мешканці почали використовувати велосипеди щоб їздити на роботу, на навчання або просто з родинами на прогулянки. Але наші вулиці занадто вузькі (особливо Ново-Оскольська, Садова, Мечнікова ), тому мешканцям на велосипедах небезпечно їздити, також це доставляє незручностей для автомобілістів.

Отже для усіх мешканців дуже важливе питання щодо велосполучення з іншими частинами міста та побудови велодоріжок на вулиці Технологічна, Ново-Оскольська, Некрасова.

Ці велодоріжки вирішають багато питань:

- Покращать сполучення у місті ( простіше, швидше і безпечніше можна буде доїхати в місто Бучу або в інші райони Ірпеня ).
- В майбутньому через велодоріжку на вул. Технологічній можна буде поєднати велодоріжками інші частини Ірпеня ( наприклад район СМУ ), стане зручно доїжджати до підприємств «Планета пластик», «Екософт».
- Надасть змогу складати нові цікаві веломаршрути ( Ірпінь часто приймає участь у велогонках, наприклад міжнародні велоперегони «Київська сотка», велогонка «GRVL 200», дитячі велогонки ).
- Це буде новим поштовхом для внутрішнього велотуризму і велоспорту в місті Ірпінь.
- Зменшить транспортне навантаження міських вулиць і одночасно понизить негативну дію автотранспорту на довкілля.

Також хочемо зазначити що на території кварталу ОСН БТР ( біля колишнього табору Гренада ) немає взагалі жодної облаштованої зеленої зони для відпочинку мешканців, тому просимо підтримати цю петицію щодо створення невеликого скверу «Дубовий гай» на землях загального користування. Загалом на території майбутнього скверу знаходяться біля 15 столітніх дубів та багато зелених насаджень. Тому було б доречно зробити сквер «Дубовий гай» для збереження вікових дубів, для відпочинку мешканців і велосипедистів в тіні дерев. Цей сквер стане частиною маршруту велосипедистів.
Також хочемо зазначити що усім мешканцям потрібен вихід (прохід) на вулицю Технологічну ( через Вул. Ново-Оскольська, поблизу «Гренади» ). Прохід на вулицю Технологічна має велике значення для усіх мешканців району БТР.
Отже, враховуючи вище сказане, ця петиція створена для:
1. Облаштування скверу «Дубовий гай» ( це збереження вікових дубів!!! ).
2. Створення велодоріжок в районі БТР ( це велосполучення з іншими районами )
3. Надання проходу до вул. Технологічна ( це поліпшить доступність мешканців до інфраструктури ).

Тому просимо усіх небайдужих мешканців Ірпеня та Ірпінську міську раду ( міського голову та депутатів ) підтримати дану петицію.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Про розгляд електронної петиції щодо створення скверу "Дубовий гай" на БТР з велодоріжками на вул. Технологічній
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 310 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Михайленко Анастасія Миколаївна

Початок збору підписів:

16 вересня 2021 р.

Відповідь дана:

23 листопада 2021 р.