Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Будівництво комунальної загальноосвітньої середньої школи в районі Синергії!!!

Місто та влада повинні створювати умови для забезпечення обов'язкової повної загальної середньої освіти. Мікрорайон Синергії ( вулиці Новооскольська, Джерельна, Давидчука та інші ) зараз налічує біля 20 000 мешканців, але в цьому великому мікрорайоні немає жодної комунальної школи!!!

Зараз в цьому перенаселеному кварталі є земельні ділянки приватної власності розміром 2,88 Га ( в минулому дитячій табір Гренада, вул. Гайдамацька 37 ), тому ми мешканці цього району просимо Ірпінську міську раду викупити або зробити обмін цих земельних ділянок та побудувати комунальну загальноосвітню середню школу. Можливо для цього місцевій владі долучитись до програми президента «Велике будівництво» ( за якою збудували і реконструювали 114 шкіл ). Ця територія колишнього табору Гренада має дуже багато зелених насаджень – це вікові дуби та сосни, тому будівництво комунальної школи з максимальним збереженням вікових дерев тільки позитивно б вплинуло на інфраструктуру та екологію міста.

Хочемо зазначити, що згідно з нормами ДБН, чинними з 2018 року, середні розрахункові показники забезпечення житла місцями в навчальних закладах складають 135 місць у школах на одну тисячу мешканців. Радіус пішохідної доступності до школи має бути до 750 метрів.

В цьому районі немає жодної комунальної школи, а до найближчих шкіл відстань близько 3 км, і до цих шкіл учні самі вимушені доїжджати в переповнених маршрутках, хоча в цьому випадку місцева влада повинна налагодити підвіз учнів до шкіл шкільними автобусами.

Також зазначимо що усі комунальні школи міста Ірпінь перевантажені -навчання в другу зміну починається вже з 3-го класу, в класах по 35 – 40 учнів, відсутні групи продовженого дня.

Отже вже зараз цей мікрорайон дуже гостро потребує будівництва комунальної школи з загальною кількістю учнів 2700!!!

Крім того, з 2018 року в Україні почалося впровадження 12-річної школи, а це означає додатковий рік навчання для всіх дітей, які народилися з 2012 року, і, відповідно, додаткову потребу в шкільних місцях для цього року навчання. Також Нова українська школа передбачає більш індивідуальний підхід до навчання дітей початкових класів і обмеження кількості учнів у класах, з 2024 року ця норма складатиме 24 учнів.

Отже ми, мешканці міста Ірпінь просимо міського голову та депутатів підтримати цю петицію, ініціювати викуп приватних земельних ділянок або вирішити питання обміном ( колишній табір Гренада, вул. Гайдамацька 37, 2,88 Га ) і розглянути питання щодо будівництва комунальної загальноосвітньої школи

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Про розгляд електронної петиції
щодо будівництва комунальної
загальноосвітньої середньої школи
в районі Синергії
Додаток до рішення

Категорія

ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ

Петицію підписали 351 особа з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Михайленко Анастасія Миколаївна

Початок збору підписів:

22 листопада 2021 р.

Відповідь дана:

5 січня 2022 р.