Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 277 громад!

Спеціальні контейнери для сортування сміття з метою його подальшої переробки в кожному дворі багатоповерхових будинків

Шановні Ірпінчани!

Оскільки попередні подібні петиції не набрали потрібної кількості голосів, у своїй петиції я не побоюсь і вдамся до певної маніпуляції)

У нашому місті так багато сімей із діточками. Усі так люблять своїх діток і дбають, щоб ті були забезпечені всім необхідним. Усім необхідним, окрім чистого довкілля.

Зрозуміло, що весь пінопласт із клумб і стоків ми не визбираємо, але зробити хоч щось від нас залежне, щоб залишити нашим дітям нижчі гори сміття на полігонах, МИ МОЖЕМО!

Боляче дивитись, коли на полігон їдуть чисті картонні коробки, пляшки - скляні і пластикові... Викинути це до іншого сміттєвого контейнера - тим більше, який стоятиме поруч - не важко!

Сама сортую сміття і вивожу до Києва, бо в Ірпені поблизу свого будинку подібних контейнерів не виявила) Але розумію, що не для всіх такий варіант є солідним)

Тому пропоную Вам поставити свій підпис за встановлення окремих контейнерів для сортування сміття, яке можливо переробити, у кожному дворі багатоповерхових будинків із подальшим вивезенням цього сміття на сміттєперероблювальні заводи.

Покажімо небайдужість до майбутнього своїх дітей серйозними, дорослими вчинками!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 6 лютого петицію підписали 59 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Миронюк Ірина Олександрівна

Початок збору підписів:

25 листопада 2022 р.

До кінця збору підписів залишилось: