Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Підвищення вартості проїзду у приміському транспорті (маршрутках)

Громадськість обурена майже безпідставним підвищенням тарифів на проїзд (http://tinyurl.com/zqql8g4). Тариф за останній час зростає не вперше, а якість послуг залишається на дуже низькому рівні:

- Відсутність опалення салону взимку;
- Прокурені салони;
- Бруд;
- Шансон у дорозі;
- Грубість водіїв та неуважність;
- Відсутність обліку пільгових категорій громадян, які мають право на безкоштовний проїзд;
- Відсутність будь-якого обліку кількості перевезених пасажирів.

Це лише стислий перелік претензій громади.
Практична відсутність чесної ринкової конкуренції - одна з підстав, якою користується перевізник. І на цьому фоні виглядає щонайменше дивним підвищення проїзду на 33-66%, з 9 до 13-16 гривень. Це виглядає просто як нахабна спроба залізти у гаманець споживача.

Чому не було проведено громадські слухання, як це робиться у інших містах України? Чому мовчить міська рада?

Звертаємося до керівництва міста, до відповідних структур, сприяти у вирішенні питання із компанією, яка надає послуги по перевезенню громадян і обмежити її можливості, якими вона користується з-за майже монопольного становища, щодо безпідставного підвищення вартості проїзду.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу петицію щодо вартості проїзду у приміському транспорті повідомляємо наступне.
Виконавчий комітет Ірпінської міської ради згідно з діючого законодавства є організатором та замовником перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування.
Що стосується підвищення тарифів на міських автобусних маршрутах, що на жодному з них вартість проїзду не змінювалась та ніяких рішень виконавчим комітетом Ірпінської міської ради щодо підняття вартості проїзду на міських маршрутах загального користування не приймались.
Стосовно тарифів на перевезення пасажирів на приміських маршрутах загального користування, то організатором та замовником цих перевезень є Київська обласна державна адміністрація. На сьогоднішній день Київською обласною державною адміністрацією було утворено робочу групу щодо перевірки обґрунтованості тарифів, які були встановлені перевізниками Київської області в січні 2017 року.
Приміські маршрути з м. Ірпеня до м. Києва обслуговують 3 перевізники: ТОВ «Транс Групп», ТОВ «Фастів Автотранс» та ТОВ «Ірпінське АТП 13250». Загальна кількість маршрутів з м.Ірпінь до м. Київ складає – 5 маршрутів. Підняття граничної вартості проїзду на цих маршрутах склало 3 грн.
Що стосується перевезення пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування, то за інформацією перевізників, з жодним з них організатором перевезень в особі Київської обласної державної адміністрації не було укладено угод на перевезення пільгових категорій громадян. Всі перевезення пільгових категорій громадян на приміських маршрутах міста здійснюються на сьогоднішній день за рахунок перевізників (це ж саме стосується перевезення школярів по місту за 1 грн., різниця в тарифах за рахунок перевізника).
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 517 осіб з 300 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Русскіх Олександр Пименович

Початок збору підписів:

20 січня 2017 р.

Відповідь дана:

14 лютого 2017 р.