Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Надати дозвіл на здійснення підприємницької діяльності у сфері обслуговування та ремонту засобів мобільного зв'язку, таким чином забезпечити громадян міста зв'язком з невідкладною швидкою допомогою.

Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" Стаття 23-1. Електронна петиція, порядок її подання та розгляду та у зв'язку з тим, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» не передбачено дозволу на обслуговування засобів мобільного зв'язку і продаж комплектуючих необхідних для їх повноцінного функціонування.

Прошу: Дозволити в межах своїх повноважень, ремонт засобів мобільного зв'язку, та продаж аксесуарів технічно необхідних для засобів зв'язку (зарядні пристрої, кабелі та енергоносії до мобільних телефонів) в місті Івано-Франківськ. Це життєво необхідні речі для забезпечення безпеки та отримання медичної допомоги.

Додатково доводимо до Вашого відома, що такий дозвіл не буде мати жодних негативних наслідків щодо розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, так як звертання за послугами ремонту та купівля технічно необхідних аксесуарів до них має дуже малу кількість і не буде мати впливу на мобільність людей під час локдауну, проте ці поодинокі випадки будуть мати пряму і невідкладну життєву необхідність для обслуговування громадян у сфері зв'язку.

Також доводимо до Вашого відома що ми звернулись до президента України з аналогічним проханням з петицією і впевнені що Він підтримає це цілком раціональне і розумне рішення, але Ви маєте змогу вирішити це значно швидше і звробити умови життя в саме нашому місті безпечнішими і розумнішими.

Категорія

ПРОМИСЛОВІСТЬ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО

Станом на 24 липня петицію підписали 14 осіб з 1500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Тимощук Оксана Василівна

Дата створення:

13 січня 2021 р.