Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 373 громади!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Продовження Програми стерилізації бездомних тварин

НЕМЕРЕЦЬ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

На електронну петицію від 21.08.2019 року “Продовження Програми стерилізації бездомних тварин” повідомляємо наступне.

Згідно ст.16 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження” - «регулювання чисельності диких тварин і тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, здійснюється методами біостерилізації або біологічно обґрунтованими методами».
З метою стримування росту чисельності безпритульних собак на території міста Каховка з 2018 року реалізується міська “Програма регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Каховці”, що затверджена рішенням сесії Каховської міської ради від 31.05.2018 року №1124/56. За рішенням сесії міської ради від 29.08.2019 року №1810/83 на реалізацію даної Програми в 2019 році виділені кошти в сумі 198 000 грн.
02.09.2019 року між міською радою та Громадською організацією “Таврійське товариство захисту тварин” укладено договір “Про надання послуг з регулювання чисельності безпритульних тварин”. З 03.09.2019 року зазначена громадська організація проводить роботи по біостерилізації безпритульних тварин на території Каховки.
Щодо надання пільг при стерилізації собак, власники яких належать до соціально вразливих верств населення, повідомляємо наступне.
Законом України “Про захист тварин від жорстокого поводження” визначено, що “безпритульні тварини це домашні тварини, що залишилися без догляду людини або утворили напіввільні угруповання, здатні розмножуватися поза контролем людини». Собаки, що мають власників, не належать до категорії безпритульних і відповідно не підпадають під дію «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у місті Каховці”.
Також згідно ст.22 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження” особа, яка утримує тварину, зобов’язана всебічно дбати про домашню тварину, в тому числі запобігати неконтрольованому розмноженню. При цьому власники тварин за рекомендаціями ветеринарного лікаря можуть використовувати різні дозволені методи попередження неконтрольованого розмноження, зокрема і з меншою вартістю.