Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Забезпечення медичного обстеження дітей до 18 років за рахунок ТОВ"Карпатнафтохім" та лікування онкохворих дітей

Жителі Калущини обурені збільшенням кількості захворювань протягом 2019 року, тому, вимагаємо забезпечити медичне обстеження дітей до 18 років, за кошти ТОВ "Карпатнафтохіму".

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ
03.12.2019 71-п Автору петиції «Забезпечення медичного обстеження дітей до 18 років за рахунок ТОВ"Карпатнафтохім" та лікування онкохворих дітей»
Мироненко Л.І.
umocka@ukr.net

Шановна Леся Іванівно!

На Ваше звернення у вигляді електронної петиції «Забезпечення медичного обстеження дітей до 18 років за рахунок ТОВ"Карпатнафтохім" та лікування онкохворих дітей» від 23 жовтня 2019 року, повідомляємо наступне.
Питання проведення медичного обстеження дітей віком до 18 років за рахунок ТОВ «Карпатнафтохім» відповідно до чинного законодавства не належить до компетенції Калуської міської ради. Органи місцевого самоврядування у своїх відносинах з підприємствами, установами та організаціями, що не перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад керуються статтею 18 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і не мають права впливати на фінансово-господарську діяльність суб’єктів господарювання.
Водночас інформуємо, що на засіданні постійної комісії Калуської міської ради з питань власності, житлово-комунального господарства та екології 22 листопада 2019 року, на якому були присутні і Ви, розглядались питання про результати розгляду електронних петицій. Дві з розглядуваних петицій, які набрали необхідну кількість голосів мешканців міста, стосувались діяльності ТОВ «Карпатнафтохім», а тому на комісії були присутні представники цього підприємства. Одна з пропозицій, яка була озвучена під час розгляду питання, стосувалась надання цим підприємством фінансової допомоги місту на придбання ангіографа. Представники товариства «Карпатнафтохім» повідомили, що вивчатимуть це питання.Заступник міського голови Наталія Табачук


Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 152 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

МИРОНЕНКО ЛЕСЯ ІВАНІВНА

Початок збору підписів:

24 жовтня 2019 р.

Відповідь дана:

11 грудня 2019 р.