Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Розірвання договору з ТзОВ “Відродження-2011” як справедливість за 9 років пустого очікування

ТзОВ-ом “Відродження-2011” за 9 років так і не було виконано умов договору купівлі-продажу ані приміщення кінотеатру, ані земельної ділянки для його обслуговування площею 0,3448 га.
Згідно з умовами договору купівлі-продажу, новий власник зобов’язувався завершити реконструкцію і розпочати демонстрацію фільмів ще у 2011 році.
Щоб припинити спекуляцію думкою громади та запобігти подальшому заграванню міської влади з ТзОВ “Відродження-2011”, вимагаємо від органів місцевого самоврядування провести ґрунтовну перевірку всіх рішень Калуської міської ради щодо цього питання, висновків Фонду комунальної власності, відділу Держкомзему у м. Калуші з висвітленням процесу і усіх даних в засобах масової інформації.
Якщо відкинути всі публічні суперечки і надуманий розкол громади міста, в сухому залишку ми маємо звичайне і систематичне невиконання умов договору, за яке має настати юридична відповідальність.
Вимагаємо від органів місцевого самоврядування, згідно п. 7.3 Договору купівлі-продажу, як наслідок невиконання Стороною умов Договору, розірвати даний договір за рішенням суду, а також відшкодувати громаді міста Калуша моральні збитки за всі роки невиконання зобов'язань щодо реконструкції кінотеатру починаючи з 2011 року.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

28.01.2020 76-п


Автору петиції «Розірвання договору з ТзОВ “Відродження-2011” як справедливість за 9 років пустого очікування»
п.Корицькій І.А.
hardus@ukr.net

Шановна Інно Анатоліївно!
На Ваше звернення, у вигляді електронної петиції «Розірвання договору з ТзОВ “Відродження-2011” як справедливість за 9 років пустого очікування» від 19 грудня 2019 року, повідомляємо наступне.
Станом на 27 листопада 2015 року ТзОВ «Відродження-2011» сплатило до міського бюджету вартість земельної ділянки площею 0,3448 га, передбачену договором купівлі-продажу, а саме 362040,00 грн. і, таким чином, набуло право власності на цю ділянку.
Відповідно до ст.41 Конституції України ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності, а право приватної власності є непорушним. Згідно цієї ж статті Конституції - примусове відчуження об'єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості.
Станом на 23 січня 2020 року товариством «Відродження-2011» вживаються заходи щодо отримання необхідних дозвільних документів для будівництва багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури, в тому числі і кінозалу, і, відповідно, впорядкування території проданої йому земельної ділянки згідно ДБН.
Отже, розуміючи стурбованість частини представників громади ситуацією, яка склалась навколо приміщення споруди колишнього кінотеатру «Відродження», враховуючи наведене вище, інформуємо, що підстав для розірвання договору купівлі-продажу немає, а коштів на повернення власнику сплаченої ним вартості земельної ділянки та приміщень і на впорядкування згадуваної території й приміщення в міському бюджеті немає. Міською радою ж вживаються усі можливі заходи для наведення порядку навколо приміщення колишнього кінотеатру «Відродження».
Перший заступник міського голови Галина Романко
Вик.Т.Нижник, 62822
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 152 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Корицька Інна Анатоліївна

Початок збору підписів:

19 грудня 2019 р.

Відповідь дана:

29 січня 2020 р.