Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Асфальтування дороги по вул.Людкевича

Жителі вул. Людкевича просять виділити кошти на капітальний ремонт дороги, адже після повіні по дорозі неможливо ні пройти, ні проїхати автомобілем, особливо після дощу, а іншого сполучення з містом немає.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Від 25.08.2020 року 82-п
Автору петиції «Асфальтування дороги по вул.Людкевича»
Гр. Кравчук Оксані ВолодимирівніРозглянувши петицію щодо виділення коштів на капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Людкевича виконавчий комітет Калуської міської ради повідомляє наступне.
Рішенням міської ради від 30.01.2020р. № 2929 «Про внесення змін до Програми капітального ремонту та утримання об’єктів благоустрою і дорожньо-мостового господарства на 2020 рік» із змінами затверджено перелік заходів з утримання, поточного та капітального ремонтів об’єктів благоустрою. Ремонт вул.Людкевича не включено в даний перелік. Додаткове виділення коштів із міського бюджету неможливе через недовиконання дохідної частини бюджету міста.
Питання щодо виділення коштів на капітальний ремонт вул.Людкевича можливе при прийнятті бюджету на 2021 рік.
Остаточне рішення буде прийнято на сесії міської ради, яка буде затверджувати перелік об’єктів з капітального ремонту об’єктів благоустрою у 2021 році.Заступник міського голови Наталія Табачук


Фіцак
6-29-68
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 152 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кравчук Оксана Володимирівна

Початок збору підписів:

4 серпня 2020 р.

Відповідь дана:

10 вересня 2020 р.