Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Обладнання комунальних автобусів відеореєстраторами та GPS - системами

З метою збереження комунального майна та контролю за власністю громади просимо обладнати автобуси КП "Екоресурс" відеореєстраторами та GPS - системи

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Автору петиції «Облаштування комунальних автобусів
відеореєстраторами та GPS -
системами»

гр.Шевчуку Ярославу ВолодимировичуЗвернення громадян через подання до міської ради електронної петиції від 03.12.2020 року щодо обладнання комунальних автобусів відеореєстраторами та GPS - системами розглянуто.
Повідомляємо, що на сьогоднішній день всі чотири комунальні автобуси обладнані GPS - системами, за допомогою яких КП «Екоресурс» здійснюється відстеження місцезнаходження кожного транспортного засобу в режимі реального часу. Також, дані системи надали можливість встановити обладнання для автоматичного підрахунку пасажирів, яке включає датчики відкриття та закриття дверей.
Щодо встановлення відеореєстраторів інформуємо, що на даний час керівництвом КП «Екоресурс» проводиться аналіз представленого на ринку відповідного обладнання, яким при наявності фінансування будуть обладнанні комунальні автобуси.
Також слід зауважити, що на сьогоднішній день мешканці Калуської міської територіальної громади перейшовши на сайт компанії «EASYWAY» (https://www.eway.in.ua/ua/cities/kalush) можуть в реальному часі спостерігати за рухом комунальних автотранспортних засобів по маршрутах № 3 «Рем - Загір’я»; № 6 К «Карпатська кераміка - Лікарня; № 8 Б «Карпатська кераміка - Височанка» по вул.Чорновола, що не було б можливим без GPS – систем.


Заступник міського голови Богдан Білецький

Василь Скурчанський
Олександр Смолянський
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 150 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шевчук Ярослав Володимирович

Початок збору підписів:

4 грудня 2020 р.

Відповідь дана:

17 лютого 2021 р.