Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Організація регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Добрівлянська - Львівська завдяки світлофору чи перехрестя з круговим рухом

Звертаємося до громади м. Калуша розглянути і підтримати петицію до Калуської міської ради щодо необхідності організації регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Добрівлянська - Львівська завдяки світлофору чи перехрестя з круговим рухом із встановленням для цього відповідних дорожніх знаків.
В наслідок того, що в даний час вказане перехрестя є нерегульоване, виїзд на вулицю Львівська, по якій проходить автошлях державного значення Н-10, є ускладненим і вкрай небезпечним для усіх учасників дорожнього руху. Ускладнення проїзду вказаного перехрестя особливо стало помітно після капітального ремонту автошляху Н-10, по якому водії рухаються без дотримання обмежень у швидкості, та із збільшенням інтенсивності руху та кількості самих автомобілів. Також слід зазначити, що при виїзді на автошлях по вулиці Львівська Н-10 видимість з однієї сторін є обмеженою і це також ускладнює рух по даному перехрестю і наражає на небезпеку їх учасників.
Встановлення регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Добрівлянська - Львівська покращить організацію руху транспортних засобів і безпеку людей.
Прошу розглянути і підтримати дану петицію

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Від 13.01.2021 року 83-п

Автору петиції «Організація регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Добрівлянська-Львівська завдяки світлофору чи перехрестя з круговим рухом»
Гр. Гураль Богдану Михайловичу


Розглянувши петицію щодо організації регульованого проїзду перехрестя на перетині вулиць Добрівлянська-Львівська завдяки світлофору чи перехрестя з круговим рухом, повідомляємо таке.
Вирішення порушеного у петиції питання не належить до компетенції Калуської міської ради, оскільки перехрестя вул.Львівська – вул.Добрівлянська знаходиться на автомобільній дорозі національного значення Н-10 «Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига» та перебуває на балансі Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.
Тому, копію електронної петиції (вхідний № 83-п від 13.01.2020року) направлено начальнику Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області для розгляду можливості облаштування світлофорного об’єкту або перехрестя з круговим рухом на перехресті вул.Львівська-вул.Добрівлянська.
Про результат розгляду Вас буде повідомлено додатково.


Заступник міського голови Богдан Білецький


Рекунов 6-61-17
Фіцак 6-29-68

Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 158 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гураль Богдан Михайлович

Початок збору підписів:

21 грудня 2020 р.

Відповідь дана:

25 січня 2021 р.