Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 218 громад!

Перенесення сміттєвих контейнерів з автомобільної парковки

На вулиці Біласа і Данилишина навпроти будинку 14 сміттєві контейнери розміщені на автомобільній парковці.
Сміттєвозу незручно під'їжджати до контейнерів і це призводить до:
- марнування робочого часу працівників компанії, що вивозить сміття;
- до перевитрати палива автівки, що вивозить сміття;
- до марних виїздів бригади - їдуть геть, не забравши сміття, бо не можуть під'їхати до контейнерів;
- до підвищення ризику пошкодження автівок, роміщених на парковці.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 25 січня петицію підписали 9 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Левицький Олександр Петрович

Початок збору підписів:

11 січня 2021 р.

До кінця збору підписів залишилось: