Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Організація регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Грушевського та Пекарська.

Звертаємося до громади м. Калуша розглянути і підтримати петицію до Калуської міської ради щодо необхідності організації регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Грушевського та Пекарська. Справа в тому, що наша вулиця Рубчака межує з вулицею Грушевського, які розділені автодорогою місцевого значення.
У зв’язку зі збільшенням транспортного потоку, останнім часом стало дедалі проблематичніше та ризикованіше переходити дорогу на перехресті вулиць Грушевського та Пекарська (поблизу магазину «АТБ» та магазину «Імперія Фарб»).
Наявність на вказаному перехресті дорожніх знаків «Пішохідний перехід», дорожньої розмітки «зебра» та штучної дорожньої нерівності (для зниження швидкості руху транспортних засобів) жодним чином не вирішили даної проблеми в користь простих пішоходів. Водії транспортних засобів дуже часто ігнорують пішоходів майже не збавляючи швидкість руху. Особливу небезпеку являє собою зимовий період, коли гальмівний шлях найбільший.
Дана ситуація особливо потенційно небезпечна для малих дітей, які часто вимушені самостійно іти до школи або повертатись зі школи та переходити вказану дорогу. У школі дітей вчать, що на пішохідних переходах пішоходи мають пріоритетне право на дорозі, що значно знижує увагу дитини в певних ситуаціях та створює невиправдані ризики.
Враховуючи викладене, прошу Вас розглянути дане колективне звернення та вирішити питання про встановлення повноцінного працьюючого світлофора на перехресті вулиць Грушевського та Пекарська в м. Калуші, або регульованого світлофора на вимогу.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Автору петиції «Організація регульованого проїзду перехрестям на перетині вулиць Грушевського та Пекарська»
Гр. Максимківу Андрію Івановичу


Розглянувши петицію щодо організації регульованого проїзду перехрестя на перетині вулиць Грушевського – Пекарська повідомляємо, що порушене у петиції питання буде розглянуто на черговому засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.
Про результат розгляду Вас буде повідомлено додатково.


Заступник міського голови Богдан Білецький

Фіцак
6-29-68
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 152 особи з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Максимків Андрій Іванович

Початок збору підписів:

13 січня 2021 р.

Відповідь дана:

12 березня 2021 р.