Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Перейменування вулиці пушкіна у вулицю Братів Бутусіних

Дана петиція є ініціативою бойових побратимів,які боронили батьківщину поряд з двома Братами Леонідом і Романом Бутусіними,Ці хлопці без перебільшення Герої,які знаючи ,що оточені противником і сили загарбника переважають,вирішили спина в спину,прийняти,останній бій з московськими загарбниками і поклали життя за Україну!!!
На даний час вже зареєстрована петиція в перейменування у вулицю Левка Лук'яненка і ми ніяк не применшуємо заслуги Великого борця за незалежність України Левка Лук'яненка,але вулиць,скверів,парків названих на його честь буде багато ,а шанс увіковічнити пам'ять Братів Бутусіних в калуській громаді - саме зараз!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Юрію Романовичу!

На Ваше звернення через електронну петицію «Перейменування вулиці пушкіна у вулицю Братів Бутусіних» від 03 травня 2022 року, яку підтримали понад 150 мешканців громади, повідомляємо наступне.
18 квітня 2022 року підписано розпорядження міського голови № 74-р “Про створення робочої групи з питань перейменування вулиць в Калуській міській територіальній громаді”, а вже 10 травня 2022 року на засіданні цієї робочої групи було визначено перелік вулиць у місті та селах Калуської громади, що підлягають перейменуванню, зокрема й вулиці Пушкіна.
Щодо присвоєння нових назв, то слід зазначити, що це буде відбуватися у відповідності до чинного законодавства. В першу чергу йдеться про Закон України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат історичних подій» та Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», які передбачають у таких випадках прийняття рішень після громадського обговорення кожного конкретного випадку.
Слід також зазначити, що станом на 17 травня 2022 року в Єдиній системі місцевих петицій триває збір підписів по ще трьох пропозиціях щодо перейменування вулиці Пушкіна в місті Калуші, кожну з яких вже підписали 110, 60 та 15 мешканців громади відповідно.
Враховуючи наведене вище, інформуємо, що пропозиція про перейменування вулиці Пушкіна на вулицю братів Бутусіних буде включена у подання Калуській міській раді, а депутатський корпус прийматиме рішення з врахуванням узагальнених зауважень і пропозицій, які надійдуть під час громадського обговорення.


Міський голова Андрій НАЙДА
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 150 осіб з 150 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Концевич Юрій Романович

Початок збору підписів:

3 травня 2022 р.

Відповідь дана:

24 травня 2022 р.