Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Пряма трансляція засідань сесії Калинівської міської ради

В м. Калинівка неналежним чином проводиться висвітлення діяльності депутатів міської ради. З метою забезпечення ефективного контролю та моніторингу діяльності депутатів Калинівської міської ради зі сторони виборців пропонуєтьcя провести організаційно-технічні заходи направлені на налагодження он-лайн трансляції на офіційній фейсбук сторінці, офіційному сайті та (або) медіаресурсові YouTube. Строк виконання до 01-09-2018 року.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчий комітет Калинівської міської ради відповідно до поданої Вами електронної петиції, щодо налагодження он-лайн трансляції засідань сесій Калинівської міської ради повідомляє наступне: згідно з п. 14 Порядку розгляду електронних петицій адресованих Калинівській міській раді, який затверджений рішенням 37-ої сесії 7-го скликання № 99 від 16.05.2018 року «… петиція, яка не набрала необхідну кількість голосів за встановлений термін не розглядається як Петиція.»
За результатами розгляду Вашого звернення повідомляємо наступне: в сесійній залі Калинівської міської ради встановлено обладнання для відео фіксації сесії, відео записи сесій можливо переглянути звернувшись в міську раду.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Станом на 19 травня петицію підписали 59 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

КОРОЛЬ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Дата створення:

23 липня 2018 р.