Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Батьки Калинівки за розвиток та безпечне дозвілля дітей -дитячий майданчик

Доброго дня!
На даний час у місті Калинівка склалася кризова ситуація з дитячими майданчиками.По-перше,їх в місті взагалі немає(пришкільні спортивні майданчики не рахуються),окрім єдиного майданчика біля кафе «Арго»,який знаходиться в аварійному стані!Хочемо звернути Вашу увагу саме на цей єдиний «екземпляр».Майданчик є небезпечним не лише для дозвілля дітей,а й несе пряму загрозу здоров'ю і життю наших дітей.Елементи ігрових конструкцій зламані,з дошок стирчать великі ржаві цвяхи та багатьох елемен взагалі вже не вистачає!
Всі ми з вами чудово розуміємо,що діти—це наше майбутнє,ми всі разом маємо дбати про їх всебічний розвиток,а особливо,в даному контексті,про фізичний.Дане право дітей на гру,корисне дозвілля та повноцінний розвиток прописане у Конституції України,законі України «Про охорону дитинства», Конвенції ООН про права дитини...Тому є крайня необхідність забезпечити маленьких калинівчан корисним, а головне БЕЗПЕЧНИМ!! дозвіллям на свіжому повітрі.Особливо гостро це питання постало саме зараз,коли нарешті настала весна ,і батьки з дітками багато часу хочуть проводити на вулиці.

Тому звертаємося з проханням полагодити та відновити ЄДИНИЙ в місті ігровий майданчик,надати йому належний вигляд і повернути статус БЕЗПЕЧНОГО,а не критичного чи аварійного,в якому він зараз перебуває.І зробити та відбудувати його як належить,а не уставити пару дощечок...У нас велике місто,і діткам потрібна Гарна Хороша площадка!
На майбутнє сподіваємось,що дана зона відпочинку розшириться і буде більш сучасною і комфортною для сімейного відпочинку.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 27 травня петицію підписали 110 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Харжевська Вікторія Григорівна

Початок збору підписів:

18 березня 2019 р.

До кінця збору підписів залишилось: