Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 229 громад!

Про скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів

Багато школярів нашого міста, окрім школи відвідують позашкільні заклади, гуртки та секції. Якщо ж більш старші діти вже пересуваються самі, то з школярами початкової школи потрібно ще їхати батькам. А це додаткове навантаження на сімейний гаманець, особливо – на фоні останнього підвищення вартості проїзду. Деякі школи працюють і в суботу, дуже багато дітей відвідує групу продовженого дня. Виходить, що велика кількість дітей просто не має змоги повноцінно скористатися пільгою, яка передбачена для них ч.1 ст. 14 Закону України «Про освіту». Відповідно до цього закону місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати пільговий проїзд учнів до місця навчання і додому у порядку та розмірах, визначених органами місцевого самоврядування, та передбачати на це відповідні видатки з місцевих бюджетів.

Тому просимо Канівську міську раду на чолі з мером розглянути можливість про скасування обмежень в часі для пільгового проїзду школярів. Дайте можливість діткам платити 50% від вартості проїзду протягом всього дня та по суботам, так як деякі школи та гуртки в цей день теж працюють (і на канікулах теж).
Безкоштовно їздять школярі Києва, Івано-Франківська і не тільки! В місті Суми школярі молодших класів сплачують 2 гривні без обмежень в часі. В місті Миколаїв та Запоріжжя – 2,5 грн без обмежень і навіть у вихідні дні. В місті Буча– 1 грн з 7:00 до 19:00. У місті Конотоп дітки платять 2 грн з 7:00 до 21:00. Місцева влада цих міст знайшла кошти на це і тим самим турбується про своїх діток.
Хочеться, щоб і канівські школярі мали теж таку змогу.

Сподіватимемося, що міський голова вирішить це питання на користь школярів Канева!
Тим паче, нашими талановитими дітками дійсно можна пишатися!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

23 квітня ц.р. на електронну платформу Єдиної системи місцевих петицій було подано нову петицію «Про скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів» (автор Ольга Мокровольська).
Станом на 2 липня ц.р. подана петиція зібрала необхідну для розгляду кількість голосів - її підтримав 101 житель Канева. Нагадаємо, відповідно до Положення про електронні петиції у місті Канів петиція розглядається за умови збору не менше 100 підписів від членів територіальної громади міста.
Відтак, наразі інформуємо про початок розгляду петиції «Про скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів». Відповідні документи направлено до уповноваженого виконавчого органу міської ради, який підготує проект рішення та представить його найближчим часом на засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради.

Шановна Ольго Олександрівно!
Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні виконавчого комітету, що відбудеться у середу, 04.07.2018, в кабінеті міського голови. В ході заходу розглядатиметься питання електронної петиції "Про скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів". Початок засідання о 10.00.

У середу, 4 липня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалено рішення «Про електронну петицію «Про скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів».
Нагадаємо, 23 квітня ц.р. на електронну платформу Єдиної системи місцевих петицій було подано нову петицію «Про скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів» (автор Ольга Мокровольська).
Станом на 2 липня ц.р. подана петиція зібрала необхідну для розгляду кількість голосів - її підтримав 101 житель Канева. Нагадаємо, відповідно до Положення про електронні петиції у місті Канів петиція розглядається за умови збору не менше 100 підписів від членів територіальної громади міста.
В ході розгляду петиції на засідання виконкому були присутні автор петиції Ольга Мокровольська, представник фірми-автоперевізника – директор ТОВ «М+М» Євгеній Маланчев, начальник управління фінуправління Галина Карпушенко.
Ініціатор О.Мокровольська ознайомила присутніх, які проблеми викликає обмеження в часі для пільгового проїзду школярів. Утім, представник автоперевізника Є.Маланчев повідомив, що нині підприємство і так несе збитки, які ніхто не компенсує, тому можливостей подовжити час для пільгового проїзду школярів або взагалі скасувати обмеження в часі немає.
В ході вивчення питання було озвучено пропозицію передбачити в бюджеті на 2019 рік можливість фінансування проїзду дітей, які відвідують позашкільні навчальні заклади і користуються послугами громадського транспорту. Також було запропоновано для таких дітей передбачити іменні проїзні квитки.
Відтак, члени виконкому взяли матеріали поданої петиції до відома та доручили відповідним структурним підрозділам з нового навчального року зібрати списки учнів гуртків та секцій, які користуються проїздом у міському транспорті. Маючи точну кількість дітей, можна буде шукати шляхи вирішення проблеми.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 15 травня петицію підписали 101 особа з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мокровольська Ольга Олександрівна

Початок збору підписів:

23 квітня 2018 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

15 липня 2018 р.