Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Обладнання регульованого пішохідного переходу (встановлення світлофору) на вулиці Енергетиків (перехрестя р-ну СК "ІВАЗАР")

Обладнання регульованого пішохідного переходу (встановлення кнопкового світлофору) та додаткового освітлення у вечірній час на вулиці Енергетиків (перехрестя р-ну СК "ІВАЗАР").
Вулиця Енергетиків – центральна вулиця міста Канева, яка є найбільш завантаженою. Нерегульований пішохідний перехід на проміжку дороги по вул.Енергетиків (перехрестя р-ну СК "ІВАЗАР") часто є місцем ДТП.
На даному відрізку дороги дуже пожвавлений рух як пішоходів, так і транспортних засобів. Особливо це стосується пішохідного переходу, який веде до СК «ІВАЗАР», а також поблизу якого з обох боків дороги знаходяться зупинки громадського транспорту. В спортивному клубі навчається близько пів тисячі вихованців, котрі майже щодня відвідують клуб у другій половині дня. Потік автомобілів, що здійснює рух цією вулицею ігнорує знак 5.35.2 «Пішохідний перехід», який застосовується для позначення місць, призначених для організованого переходу пішоходів через проїзну частину. Особливо критичними є осінньо-зимові періоди, коли в темну пору водії не помічають пішоходів, або ж просто ігнорують їх.
Найголовнішою причиною встановлення світлофору є безпека.
Обладнання регульованого пішохідного переходу, а саме встановлення кнопкового світлофору та додаткового освітлення у вечірній час на вулиці Енергетиків (перехрестя р-ну СК "ІВАЗАР"), дасть змогу запобігти травматизму дітей та нещасних випадків.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У середу, 16 жовтня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було розглянуто проект рішення «Про електронну петицію петиції «Про обладнання регульованого пішохідного переходу (встановлення світлофору) на вулиці Енергетиків (перехрестя р-ну СК «Івазар»).
Члени виконкому взяли матеріали поданої петиції до відома та ухвалили рішення, яким доручили управлінню містобудування та архітектури звернутися до «Служби автомобільних доріг в Черкаській області» з метою отримання дозволу на проектування і встановлення світлофору на вище згаданому перехресті з пішохідним переходом та додатковим освітленням у вечірній та нічний час. Фінансовому управлінню доручено передбачити у міському бюджеті на 2020 рік кошти на придбання, встановлення та утримання обладнання й додаткового освітлення.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 21 лютого петицію підписали 115 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

РАДЧЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Початок збору підписів:

2 жовтня 2019 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

22 жовтня 2019 р.