Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Тротуар по вул.Енергетиків (район бази ОРСа, бронепоїзда)

Від автобусної зупинки, що навпроти заправки "Укртатнафта", до повороту на вул.Рильського тротуар відсутній як такий. Плити радянських часів ховаються під багатолітнім шаром пилу і піску, який в дощову погоду перетворюється на місиво з багном і калюжами, а в суху пил та пісок розлітаються в повітрі, створюючи дискомфорт пішоходам. Пішоходам, яких на цій ділянці досить чимало, може загрожувати небезпека через відсутність чіткої межі між проїжджою частиною та тротуаром. Зазвичай цю функцію виконує бортовий камінь.
Точно така ж картина спостерігається на невеличкій ділянці від зупинки Героїв Бронепоїзда в бік училища. Тобто в цих місцях тротуару як такого не було НІКОЛИ. В той час як реалізуються проекти сумнівної пріоритетності, канівчани продовжують місити багно і псувати взуття. Звісно, Канів потрібно розвивати, будуючи парки, дитячі та спортивні майданчики, культурні об'єкти, інші зони відпочинку. Але чи можна отримати справжнє задоволення від їх відвідування, подолавши перед цим шлях з бруду і води?
Канів має бути прекрасним містом не лише на картинках і листівках, а й в свідомості громадян.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

В ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у вівторок, 26 травня ц.р., було ухвалено рішення «Про електронну петицію «Тротуар по вул.Енергетиків (район бази ОРСа, Бронепоїзда)».

Рішенням, зокрема, передбачено, що управління містобудування та архітектури у 2021 році має укласти договір з виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт тротуару по вулиці Енергетиків (район бази ОРСа, Бронепоїзда). Після виготовлення якої організувати проведення відповідних робіт з облаштування тротуару в районі бази ОРСа та Бронепоїзда, що по вулиці Енергетиків у Каневі. Фінансове управління має передбачити для цього кошти - для проектування та виконання будівельних робіт - у міському бюджеті на 2021 рік.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 лютого петицію підписали 106 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Розвадовський Роман Сергійович

Початок збору підписів:

13 травня 2020 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

2 червня 2020 р.