Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Створення дорожнього покриття по вулиці (провулку) Ліскова

Жителі вулиці Ліскова в м. Каневі звертаються до Вас з проханням здійснити капітальний ремонт (асфальтування) дороги. Одна із самих маленьких вулиць міста Канева і в такому жахливому стані. Ремонт дороги з часів заснування вулиці не ремонтувався, численні ями та вибоїни, як говориться "не проїхать, не пройти".

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

В ході останнього засідання виконкому, що відбувся у вівторок, 3 листопада ц.р., було ухвалено рішення «Про електронну петицію «Створення дорожнього покриття по вулиці Ліскова».
Виконавчий комітет, розглянувши матеріали електронної петиції, вирішив доручити управлінню містобудування та архітектури організувати у 2021 році виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Ліскова в Каневі Черкаського району Черкаської області». Після виготовлення проекту провести відкриті торги на закупівлю виконання будівельних робіт.
Фінансовому управлінню передбачити у міському бюджеті на 2021 рік кошти для проектування та виконання будівельних робіт.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 25 лютого петицію підписали 101 особа з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лисенко Віталій Олександрович

Початок збору підписів:

14 вересня 2020 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

16 листопада 2020 р.