Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Будівництво спортивного комплексу.

У лютому 2016 року секретарем Канівської міської ради Ткаченко С.С. була зареєстрована перша місцева петиція в м. Каневі. Її назва «Реконструкція спортивного модуля ОРСК на територіїі КП «Міський стадіон». 50 не байдужих канівчан поставили власноруч свій підпис під петицією. Саме тому її не має в реєстрі електронних петицій міста.
4 березня 2016 р. за ініциативи міського голови Ренькаса І.О. відбувся круглий стіл відносно петиції. Були запрошені керівництво ПАТ ЕМЗ «Магніт», спортивний актив міста, депутати міської ради, директор КП «Міський стадіон», члени міськвиконкому. Реконструкція модуля потягнула за собою ряд проблем, які потребували невідкладного вирішення: оновлення входу та в’їзду на стадіон, освітлення спортивних майданчиків, опалення, заміна вікон, полив футбольного поля, заміна штучного покриття міні-футбольного поля, будівництво туалету в приміщенні, ремонт роздягалень та душових кімнат, заміна дерев’яних трибун на пластикові та інші. І якось за вирішенням цих проблем ( деякі з них так і не вирішені ) владою була забута основна мета петиції - реконструкція модуля.
Саме тому 3 квітня 2018 року тренером ДЮСШ Циба С. І. була зареєстрована нова місцева електронна петиція «Будівництво спортивного модуля ОРСК на КП «Міський стадіон». Протягом тижня було зібрано необхідні 100 підписів (хоча надається 3 місяці). Це ще раз підтвердило зацікавленість містян у будівництві спорткомплексу .
3 травня 2018 р. в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про електронну петицію «Будівництво спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон». У рішенні, зокрема, йдеться про підтримку електронної петиції та передбачення проектом бюджету розвитку м. Канева на 2019 рік співфінансування будівництва спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон». До 1 вересня 2018 р. відділ комунального майна та земельних ресурсів мав провести відведення земельної ділянки для будівництва спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон». Але далі ухвали цього рішення нічого зроблено не було.
У 2020 році був обраний новий склад депутатів міської ради. Саме їх рішення може надати новий поштовх у вирішенні такого важливого питання для всіх мешканців Канівської ОТГ - будівництво спортивного комплексу .
Мета петиції : Будівництво спортивного комплексу.1. Має забезпечити якісними умовами тренувань сотні дітей, що займаються різними видами спорту.2. Дозволить проводити змагання з багатьох видів спорту всіх рівнів – міських, обласних та всеукраїнських.3. Канівська дитячо-юнацька спортивна школа могла б отримати своє постійне місце для проведення навчально-тренувального процесу у зимовий період.4. Проведення різноманітних спортивних та культурних заходів міста.Будівництво спортивного комплексу дозволить вирішити ряд нагальних проблем мешканців Канівської ОТГ у таких сферах як освіта, фізична культура та спорт, дозвілля, здоров’я та інші. Канів має бути не тільки культурним центром України, а і спортивним.Тому, для популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, якісного дозвілля мешканців Кцівської ОТГ, просимо розглянути питання будівництва спортивного комплексу.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

17 березня ц.р. у ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було розглянуто петицію «Будівництво спортивного комплексу», що надійшла на платформу електронних петицій, та набрала достатню для розгляду кількість голосів.
У петиції порушується важливість побудови нового спортивного комплексу чи реконструкції спортивного модуля «ОРСК», що на міському стадіоні.
Розглянувши саму петицію та заслухавши її автора - Олега Підгірного, який також був присутній на заході, члени виконкому взяли петицію до відома та ухвалили рішення винести питання електронної петиції на розгляд депутатів Канівської міської ради.
У вівторок, 23 березня ц.р., депутатський корпус зібрався на засідання сесії, в ході якого розглянув, зокрема, і електронну петицію О.Підгірного.
Присутні з’ясували, що відновлення спортивного модуля «ОРСК» планується силами Канівського електромеханічного заводу «Магніт». Це підтвердили і директор підприємства Сергій Чернов та голова Наглядової ради АТ «Електромеханічний завод «Магніт» Ярослав Федорин. За їх повідомленнями, є намір розпочати роботи вже цьогоріч. На сьогодні ведуться проектні роботи. До слова, орієнтована вартість ремонту спортивного модуля складе близько 10 млн.грн.
Відтак, депутати Канівської міської ради ухвалили рішення направити звернення до керівництва заводу з проханням прискорити відновлення робіт щодо ремонту спортивного модуля і завершити їх до кінця 2022 року.

Категорія

ОСВІТА

Станом на 25 лютого петицію підписали 113 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Підгірний Олег Володимирович

Початок збору підписів:

4 березня 2021 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

29 березня 2021 р.