Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

ВІДНОВЛЕННЯ ФІЗІОТЕРАПЕВИИЧНИХ ПОСЛУГ В КАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Коротка довідка:
Фізіотерапія - це метод лікування, який базується на впливі на організм людини різних фізичних факторів: світлових хвиль, магнітного поля, температури, ультразвукового впливу, електричного струму (фонофорез, лазеротерапія, магнітотерапія, електротерапія, пневмомасаж, фототерапія, баротерапія, карбоксітерапія, кріотерапія, ударно-хвильова терапія та бальнеотерапія).

Раніше в Каневі фізіотерапевтичні послуги були доступні всім. З невідомих нам причин цей кабінет в лікарні закрили.

Але на сьогодні в Канівській громаді існує гостра потреба у фізіотерапевтичних послугах для населення. Про це свідчить:
- числені звернення жителів нашої громади до лікарів про потребу в таких послугах;
- позитивні коментарі  (понад 310) та вподобайки (понад 680) під дописом у фейсбуці про потребу відновлення фізиотерапевтичних послуг;
- також лікарі з обласних медичних закладів часто призначають та рекомендують фізіотерапевтичне лікування для багатьох пацієнтів;
- актуальність даних послуг різко зросла і для військових після поранень та цивільних, що постраждали від війни;
- найближчі фізіотерапевтичні кабінети знаходяться в Черкасах, Золотоноші та Корсуні, а для більшості жителів нашої громади добиратись туди нереально.

Отже:
1. Необхідно передбачити кошти для облаштування фізіотерапевтичного кабінету та розробити програму для його створення та облаштування.
2. Варто перевірити вже наявне фізіотерапевтичне обладнання та застосувати його в роботі в новоствореному кабінеті. У випадку непридатності існуючого обладнання наполягаємо на забезпеченні за будь яких умов фізіотерапевтичними послугами населення громади.

Так як наша поліклініка є зручною, сучасно облаштованою та доступною для маломобільних груп населення, вважаємо доцільним організувати фізіотерапевтичний кабінет саме в поліклініці.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У середу, 26 квітня ц.р., в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалено рішення «Про електронну петицію «Про відновлення фізіотерапевтичних послуг в Канівській громаді».

Члени виконкому ознайомилися та взяли матеріали поданої петиції до відома, доручивши директору Канівського ЦПМСД Наталії Горьовій розробити кошторис витрат та передати його фінансовому управлінню. Далі працівники фінансового управління мають винести проект рішення про виділення додаткових коштів на сесію Канівської міської ради. Також головний лікар Канівської багатопрофільної лікарні Віра Шапошник має перевірити та передати наявне фізіотерапевтичне обладнання Канівському ЦПМСД.

Рішення «Про електронну петицію «Про відновлення фізіотерапевтичних послуг в Канівській громаді» додається.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 110 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГО "Разом"

Початок збору підписів:

6 квітня 2023 р.

Відповідь дана:

27 квітня 2023 р.