Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!

Незадовільний рух маршруту 29а та 49а

Усі знають,що Озерна на сьогоднішній день один з найбільш заселений мікрорайонів міста. Багато новобудов і по вулиці Лісогринівецька,що біля лісу. Жителі щиро раділи,коли нарешті зробили цей довгоочікуваний маршрут. Але причин для радості, як виявилося,не було....
Люди мокнуть під дощем,так як немає зупинки...Невже її так важко зробити?!
Питання до абсурду риторичне!...
Ще до карантину водії їздили,як їм хотілося. Жодного дня вони не відповідали маршруту, вказаному у них в бусі і тому,що видавав Google маршрут. Діти постійно запізнювалися у школу та садок,а батьки відповідно на роботу.
Але після послаблення карантину водії знахабніли взагалі! Дозволяють собі навіть не їхати до кінцевої зупинки (до лісу),а їдуть собі просто на кінцеву Озерної. На запитання:"Чому ви не їдете?" можна почути відповідь:"А,що я маю заради двох людей їхати туди!"
Вранці з'їджають з маршруту для того,щоб поснідати там де розвертаються маршрутки на кінцевий Озерній.
Вечері неможливо доїхати додому через те,що водії взагалі змінюють табличку - з 29а прибирають літеру А і їдуть по вигідному їм маршруту.
Просимо прийняти міри до перевізника та його водіїв,щоб нарешті міський транспорт став зручним і комфортним для пасажирів,а не для власників маршрутів.
В іншому випадку,якщо міська рада безпорадна,то ми зможемо змінити це власноруч восени на місцевих виборах.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 26 червня петицію підписали 185 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лошатецька Людмила Станіславівна

Дата створення:

31 липня 2020 р.