Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 229 громад!

Створення у місті молодіжного культурного клубу(хабу).

Місту необхідна платформа(клуб,хаб)публічний простір нового типу ,де можна в рамках однієї локації консолідувати всі зусилля для розвитку культурних та соціальних проектів для міста.
Такий молодіжний публічний простір нового типу одночасно може бути як:
-платформа для самоорганізації міської активної спільноти;
-майданчик для проведення форумів,конференцій,концертів,лекцій,майстер-класів;
-простір для спільної праці активних молодіжних спільнот міста(активістів культури,ай-ті,велоруху,молодіжних ГО та інших;
-платформа для самоорганізації активних громадян та гуртування навколо ідеї спільної праці направленої на сталий розвиток нашого міста.
До того ж створення такого простору в місті буде прикладом актуалізації та трансформації об'єкта комунальної власності відповідно вимогам сучасного суспільства.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За результатами розгляду петиції повідомляємо, що станом на 25.03.2016 року, згідно з рішенням виконавчого комітету від 24.03.2016 року № 190 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності", винесено на розгляд сесії міської ради пропозицію щодо передачі в тимчасове безоплатне користування Громадській організації Хмельницькому обласному молодіжному об’єднанню "Територія" нежитлового приміщення міської комунальної власності на вул. Інститутській, 5 корисною площею 218,9 кв.м (загальною площею 297,7 кв.м), та корисною площею 54,4 кв.м (загальною площею 74,0 кв.м) під молодіжний культурний центр строком на два роки.

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 507 осіб з 500 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ХОМГО "Територія"

Початок збору підписів:

31 січня 2016 р.

Відповідь дана:

6 квітня 2016 р.