Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 204 громади!

Збереження поділу класу на підгрупи при вивченні іноземних мов

Звертаємось з проханням зберегти поділ класів на підгрупи при вивченні нашими дітьми навчального предмета «Іноземна мова» в загальноосвітніх навчальних закладах нашого міста. Згідно Наказу МОН України від 20.02.2002 № 128 "Про затвердження Нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах" такий поділ є обов'язковим для кращого засвоєння складного предмету та індивідуального підходу до кожного учня. Оскільки на даний момент іноземні мови є пріоритетним предметом в зв’язку з Євроінтеграцією України.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію від 14.05.2018 щодо збереження поділу класів на підгрупи при вивченні іноземних мов повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення міської ради від 29.03.2016 № 142 «Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету» (з урахуванням змін), петицію 18.05.2018 було розглянуто постійною комісією Міської ради міста Кропивницького з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики.
У результаті розгляду петицію було підтримано та надано доручення управлінню освіти спільно з фінансовим управлінням Міської ради міста Кропивницького опрацювати питання стосовно виділення коштів для збереження поділу класів на підгрупи при вивченні іноземних мов в закладах загальної середньої освіти міста.
Підняте питання буде перебувати в компетенції управління освіти Міської ради міста Кропивницького.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.


На електронну петицію від 14.05.2018 року «Збереження поділу класу на підгрупи при вивченні іноземних мов» повідомляємо наступне.
З 01 вересня 2018 року поділ класів на групи при вивченні іноземних мов у закладах загальної середньої освіти міста Кропивницького буде здійснюватися відповідно до Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20.02.2002 № 128.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 538 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кушнєрова Катерина Вікторівна

Початок збору підписів:

10 травня 2018 р.

Відповідь дана:

25 травня 2018 р.