Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 207 громад!

Збереження фінансування для формування груп продовженого дня (ГПД) для початкової школи

Звертаємось з проханням не скорочувати фінансування ГПД для загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 р. N 1121 «Про затвердження Положення про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу» п.3 – «Група продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу державної та комунальної форми власності функціонує за рахунок коштів відповідних бюджетів…». Просимо звернути Вашу увагу на те, що більшість батьків учнів початкової школи, які відвідують ГПД, не спроможні оплачувати перебування дитини, через низький рівень доходів населення м. Кропивницького. В наслідок чого діти молодшого шкільного віку можуть залишитися без нагляду, що суперечить законодавству України.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію від 18.05.2018 щодо збереження фінансування для формування груп продовженого дня (ГПД) для початкової школи повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення міської ради від 29.03.2016 № 142 «Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету» (з урахуванням змін), петицію 18.05.2018 було розглянуто постійною комісією Міської ради міста Кропивницького з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики.
У результаті розгляду петицію було підтримано та надано доручення управлінню освіти спільно з фінансовим управлінням Міської ради міста Кропивницького опрацювати питання стосовно виділення коштів щодо збереження фінансування для формування груп продовженого дня для початкової школи в закладах загальної середньої освіти міста.
Підняте питання буде перебувати в компетенції управління освіти Міської ради міста Кропивницького.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.


Розглянувши петицію від 18.05.2018 року «Збереження фінансування для формування груп продовженого дня (ГПД) для початкової школи», повідомляємо наступне.
Групи продовженого дня відкриваються в кожному навчальному закладі, в залежності від кількості бажаючих відвідувати групу, з 1 вересня поточного року, і функціонують протягом навчального року. Фінансування груп продовженого дня здійснюється за кошти засновника та за інші кошти, не заборонені законодавством. Отже кількість груп, що відкриватиметься в закладах з першого вересня, буде залежить від обсягу фінансування витрат на дані цілі з міського бюджету та кількості бажаючих осіб відвідувати групи продовженого дня за рахунок інших джерел фінансування. Відвідування груп дітьми пільгових категорій буде профінансовано за кошти міського бюджету.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 503 особи з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кушнєрова Катерина Вікторівна

Початок збору підписів:

10 травня 2018 р.

Відповідь дана:

25 травня 2018 р.