Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 229 громад!

Фінансування з міського бюджету притулку громадської організації "Щасливий Пес"

Відношення людей до тварин - показник розвитку держави та міста!
В нашому місті відсутній міський притулок для тварин, на його будівництво потрібно багато коштів. Але є громадські організації, що успішно займаються безпритульними тваринами в місті Кропивницький. Одна з таких організацій - ГО "Щасливий Пес", яка вже 5 років переймається проблемами тварин з вулиці.
Три роки тому ГО "Щасливий Пес" отримала будівлі за адресою Ливарна, 1 в оренду від Міської ради міста Кропивницького для проведення громадської діяльності. За цей час, силами та коштами волонтерів та небайдужих громадян міста на виділеній території створено притулок для тварин.
На теперішній час в притулку громадської організації "Щасливий Пес" утримується близько 140 тварин. Всі ці три роки тварини утримувалися за рахунок благодійних внесків, які мали не регулярний характер. Жодної фінансової підтримки з бюджета міста на утримання собак та котів організація не отримувала.
У зв'язку з тим, що кількість тварин постійно збільшується, утримувати та годувати собак та котів, без фінансової підтримки міста, вже неможливо, коштів катастрофічно не вистачає.
За час існування громадської організації "Щасливий Пес" сотні тварин було забрано з вулиць міста, сотні тварин знайшли домівки, організація приймає участь у программі стерилізації безпритульних тварин, робить все для зменшення кількості безпритульних тварин та пропагандує гуманне ставлення для тварин.
Цією петицією хочемо привернути увагу влади міста Кропивницький до проблем громадської організації "Шасливий Пес", притулку організації, що вже не можуть продовжувати існувати без фінансової підтримки міста.
Просимо виділити кошти з міського бюджету на щомісячне утримання тварин у притулку, що включає в себе годування, вакцінацію, обслуговування тварин.
Фінансова підтримка притулку громадської організації "Щасливий Пес" дасть змогу утримувати тварин у притулку і на далі, шукати їм домівки, а не відпустити 140 тварин на вулицю, а також дасть змогу забирати з вулиць міста інших тварин.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


На електронну петицію від 18.11.2019 щодо фінансування з міського бюджету притулку громадської організації «Щасливий Пес» повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення міської ради від 29.03.2016 № 142 «Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету» (з урахуванням змін) петицію направлено на розгляд постійної комісії Міської ради міста Кропивницького з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності.
Про дату, час та місце проведення чергового засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності буде повідомлено додатково на е-mail: litvinova77@bigmir.net.
Про можливість щодо присутності автора петиції на засіданні постійної комісії можна повідомити за телефонами: 24 15 37, 24 07 11, 24 03 14, (066) 921 39 23.
Одночасно петиція направлена на опрацювання до Головного управління житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького.
Про результати розгляду петиції буде оголошено на офіційному веб-сайті міської ради.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.В доповнення до раніше наданої відповіді від 28.11.2019 № Ко-13374/49-п на електронну петицію від 18.11.2019 щодо фінансування з міського бюджету притулку громадської організації «Щасливий Пес» повідомляємо наступне.
12.02.2020 петицію було розглянуто на засіданні постійної комісії Міської ради міста Кропивницького з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності, 13.02.2020 - на засіданні постійної комісії міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку.
У результаті розгляду петицію підтримано та надано доручення Головному управлінню житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького опрацювати механізми, шляхи реалізації щодо фінансування з міського бюджету притулку громадської організації «Щасливий Пес» та надати пропозиції по суті.
Підняте питання буде перебувати в компетенції Головного управління житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.


В доповнення до раніше наданих відповідей на електронну петицію від 18.11.2019 р. щодо фінасування з міського бюджету притулку громадської організації «Щасливий пес» (далі – Петиція) повідомляємо наступне.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до Програми утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 17.01.2017 р. № 763 (зі змінами та доповненнями) передбачено фінансову підтримку комунальним підприємствам, які безпосередньо підпорядковані Головному управлінню житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького (далі – Головне управління) та надають житлово-комунальні послуги населенню.
Враховуючи вищезазначене, та відповідно до функціональних обов’язків, затверджених Положенням про Головне управління (рішення Міської ради міста Кропивницького від 21.12.2017 р. № 1384), питання щодо фінансування з міського бюджету громадських організацій не входить.
Необхідно зазначити, що Порядок проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 р. № 1049 (далі - Порядок), установлює процедуру організації та проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів (далі - бюджетні кошти), та проведення моніторингу стану виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів), визнаних переможцями конкурсу.
Дія цього Порядку поширюється на передбачені законом та рішеннями органів місцевого самоврядування випадки надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства за рахунок бюджетних коштів.
Відповідно до вимог вищезазначеного Порядку, прийняте рішення Міської ради міста Кропивницького від 14.02.2020 р. № 3125 «Про затвердження Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в місті Кропивницькому на 2020-2022 роки «Діалог» (далі - Програма).
Програма передбачає проведення протягом 2020-2022 років заходів, спрямованих на залучення інститутутів громадянського суспільства (далі - ІГС) та громадськості до процесів формування і реалізації державної, регіональної, місцевої політики, зокрема шляхом створення на місцевому рівні сприятливого середовища для діяльності ІГС.
Виконання Програми здійснюється шляхом планування, фінансування та реалізації ряду організаційних, навчальних, інформаційних, масових заходів, конкурсу проєктів, консультацій з громадськістю, моніторингу громадської думки.
Фінансування заходів Програми протягом трьох років здійснюється за рахунок коштів міського бюджету на загальну суму 892 650,00 грн. Строк реалізації виконання Програми — 2020-2022 роки.
Необхідно зазначити, що відповідальним виконавцем даної програми є відділ з питань внутрішньої політики Міської ради міста Кропивницького.
Відповідно до Програми, громадські організації мають можливість подавати конкурсні проєкти, в тому числі і фінансування з міського бюджету притулку громадської організації «Щасливий пес».


В доповнення до раніше наданих відповідей на електронну петицію від 18.11.2019 р. щодо фінансування з міського бюджету притулку для тварин громадської організації «Щасливий пес» (далі - Петиція) повідомляємо наступне.
Рішенням Міської ради міста Кропивницького від 26.05.2020 р. № 3299 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 17.01.2017 року № 763 «Про затвердження Програми утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького на 2017-2021 роки» комунальному підприємству «Універсал 2005» виділено з міського бюджету кошти у сумі 250,0 тис. грн на придбання основних засобів (реалізація проєкту громадського бюджету «Облаштування притулку для безпритульних тварин «Щасливий пес»).
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 488 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Громадська організація "Щасливий Пес"

Початок збору підписів:

24 жовтня 2019 р.

Відповідь дана:

29 листопада 2019 р.