Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

НАВЕСТИ ЛАД В КОВАЛІВСЬКОМУ ПАРКУ... ...

Велике прохання до міської влади і особисто до нашого мера, навести лад в Ковалівському парку... Парк розташований в центрі міста, але таке враження, що він міській владі не потрібен... В парку, де грається багато маленьких діточок, на дитячому майданчику брудно, дитячі атракціони брудні, деякі зламані, все захаращене тополиним пухом, брудно, сміття... Пісок в пісочницях,
не змінювався вже багато років... Це не пісок, а суміш землі, бруду і залишків піска... Стає страшно, коли бачиш, як маленькі діти грають в цьому бруді! Немає бюветів з водою, як в Дендропарку... І це в таку спеку....
На скейтмайданчику, за філармонії, зламані деякі гірки для спуску, дерев'яне покриття відійшло, дірки, що може привести до травмування підлітків і дітей... Брудно, сміття...
У нас багато депутатів, які могли б виділіть кошти на наведення порядку в парку... Для цього потрібні невеликі кошти і лише бажання... Велике прохання до нашої міської влади повернутися обличчям до діточок нашого міста і приділити їм увагу і допогти в цьому питанні!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Головним управлінням житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького (далі – Головне управління) не підтриману електронну петицію щодо наведення ладу на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Ковалівський» (далі – парк «Ковалівський») розглянуто.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в термін, передбачений статтею 25 Статуту територіальної громади міста Кропивницького, затвердженого рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31.01.2019 року № 2003, та відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян» дану електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
З порушених питань в межах визначених повноважень повідомляємо наступне.
Парк «Ковалівський» віднесено до пам'яток природи республіканського та місцевого значення відповідно до рішення Кіровоградської обласної ради від 06.06.1972 року № 213 «Про віднесення пам'яток природи республіканського та місцевого значення до категорії відповідно до нової класифікації та затвердження новоявлених заповідних територій і природних об’єктів».
На підставі наказу Департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації від 11.04.2018 № 71 та наказу Міністерства культури України від 20.04.2018 № 349 «Про занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України» парк «Ковалівський» занесено до Переліку об’єктів культурної спадщини у Кіровоградській області.
Відповідно до статті 38 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» на території парків-пам'яток садово-паркового мистецтва місцевого значення забороняється будь-яка діяльність, що не пов’язана з виконанням покладених на них завдань і загрожує їх збереженню.
Окрім того, утримання та реконструкція парків-пам'яток садово-паркового мистецтва місцевого значення проводиться лише за проєктами, що розробляються спеціалізованими науковими та проєктними установами і затверджуються органами, у підпорядкуванні яких перебувають ці парки.
Проєкт землеустрою з організації та встановлення меж природно-заповідного фонду парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Ковалівський» було розроблено у 2006 році.
У 2016 році за рахунок коштів міського бюджету на замовлення Головного управління проєктною організацією було розпочато виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію вказаного парку.
У зв’язку з тим, що відповідно до відомостей з єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна за вказаною адресою встановлені обтяження: 2 арешти та арешт нерухомого майна, управлінням містобудування та архітектури Міської ради міста Кропивницького було відмовлено у видачі містобудівних умов та обмежень на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Ковалівський».
Враховуючи вищевикладене, виготовлення проєкту на реконструкцію парку «Ковалівський» на даний час призупинено.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 19 серпня петицію підписали 78 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Скрипник Михайло Анатолійович

Дата створення:

9 червня 2020 р.