Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Перейменування...

Перейменувати площу "Дружби народів" , в площу "Єдності України"...

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши непідтриману електронну петицію щодо перейменування площі Дружби народів на площу Єдності України, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, який визначено в Статуті територіальної громади міста Кропивницького, затвердженому рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31 січня 2019 року № 2303 та відповідно до норм статті 23(1) Закону України «Про звернення громадян», електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
На основі вищезазначеного інформуємо, що питання, викладене у зверненні, буде винесено на розгляд міської топонімічної комісії при Виконавчому комітеті Міської ради міста Кропивницького.


В доповнення до раніше наданої відповіді на електронну петицію щодо перейменування площі Дружби народів на площу Єдності України повідомляємо наступне.
Рішенням Кропивницької міської ради від 12 травня 2022 року № 1250 «Про перейменування вулиць та площі» площу Дружби народів розділено і об’єднано лівий бік площі з непарними номерами з вулицею Євгена Маланюка та правий бік площі з парними номерами з вулицею Андрія Матвієнка (з впорядкуванням нумерації).
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 19 серпня петицію підписали 24 особи з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Скрипник Михайло Анатолійович

Дата створення:

1 серпня 2020 р.