Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Недопустимим перейменування площі Дружби народів

Прошу міську раду м.Кропивницький взяти до уваги думку більшості населення міста , щодо перейменування площі Дружби народів. Абсолютна більшість населення проти перейменування площі. Нажаль в наш час влада прислухається лише до думки меншості, так званого «патріотично» налаштованих громадян. Варто зауважити, що назва площі Дружби народів не несе в собі комуністичного підтексту, тож не підпадає під закон про декомунізацію. Тим паче що комуністична символіка були демонтована. Нинішня назва площі є символом прагнення України, як держави, до мирного співіснування з усіма народами та країнами, мирного врегулювання конфліктів та суперечностей. Також абсолютним цинізмом є один із запропонованих варіантів перейменування на честь Р. Бойка, який є невідомою особою для більшості мешканців. Участь людини в Революції Гідності не дає значних підстав для перейменування в його честь. Досить виконувати примхи меншості!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши непідтриману електронну петицію щодо недопущення перейменування площі Дружби народів, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, який визначено в Статуті територіальної громади міста Кропивницького, затвердженому рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31 січня 2019 року № 2303 та відповідно до норм статті 23(1) Закону України «Про звернення громадян», електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
На основі вищезазначеного інформуємо, що питання, викладене у зверненні, буде винесено на розгляд міської топонімічної комісії при Виконавчому комітеті Міської ради міста Кропивницького.


В доповнення до раніше наданої відповіді на електронну петицію щодо недопущення перейменування площі Дружби народів повідомляємо наступне.
Рішенням Кропивницької міської ради від 12 травня 2022 року № 1250 «Про перейменування вулиць та площі» площу Дружби народів розділено і об’єднано лівий бік площі з непарними номерами з вулицею Євгена Маланюка та правий бік площі з парними номерами з вулицею Андрія Матвієнка (з впорядкуванням нумерації).
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Станом на 19 серпня петицію підписали 97 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Стреленко Павло Сергійович

Дата створення:

4 серпня 2020 р.