Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Не вбивайте людей своєю бездіяльністю...

Міська влада не вбивайте людей своєю БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ... Встановіть світлофори, лежачих поліцейських, щоб не гинули люди на дорогах нашого міста під колесами машин. Машини ганяють містом на шаленій швидкісті і вбивають громадян міста, а міській владі немає до цього ніякого діла. На багатьох вулицях міста (Чикаленка, Кропивницького, Полтавська, Вокзальна, Волкова і список можна продовжити) неможливо перейти вулицю бо ганяють машини... НЕМА ВІЙНИ, А НА ВУЛИЦЯХ НАШОГО МІСТА ГИНУТЬ ЛЮДИ! Свіжий приклад, коли на вулиці Чикаленка загинула ні в чому не винна жінка на пішохідному переході, яка спокійно йшла на роботу і переходила вулицю! Невже в міської влади немає декілька тисяч гривень на встановлення світлофору чи лежачих поліцейських, ці кошти не зрівняти з ціною життя людини... А міська влада пише відписки, що вулиці не їхні, а районні, чи ще якісь і вони нічого не можуть, чи не знаютт, що робити... Як це не ваша вулиця, якщо вона в місті? Не можете чи не хочете? Якщо втомилися то залишіть своє "тепле місце" для людей, які будуть працювати на благо міста, а не свого карману... На вулиці мирний час, а не війна, але на вулицях міста гинуть люди... Це жахливо!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Головним управлінням житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького (далі – Головне управління) не підтриману електронну петицію щодо влаштування світлорних об’єктів та пристроїв примусового зниження швидкості по місту Кропивницькому розглянуто.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, передбачений статтею 25 Статуту територіальної громади міста Кропивницького, затвердженого рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31.01.2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян» дану електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
З порушених питань в межах визначених повноважень повідомляємо наступне.
Міська рада міста Кропивницького з розумінням ставиться до проблем, та побажань мешканців міста, тому Головним управлінням в 2020 році проведено капітальний ремонт світлофорного об'єкта на перехресті вулиць Вокзальної з вулицями Євгена Тельнова та Академіка Корольова, також планується здійснити капітальний ремонт світлофорного об'єкта на перехресті вулиць Кропивницького та Покровської.
Стосовно влаштування пристроїв примусового зниження швидкості по місту повідомляємо, що наразі влаштовано такий пристрій по вул. Володимира Панченка (Декабристів), біля ДНЗ № 21 «Струмочок».
Також планується встановлення пристроїв примусового зниження швидкості за адресою: вул. Євгена Маланюка, навпроти Кіровоградського музичного коледжу, музичної школи № 2 ім. Ю.Мейтуса та Кропивницького будівельного коледжу, а також по вул. Кропивницького на відрізку дороги від вул. Полтавської до вул. Колодязної.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 19 серпня петицію підписали 55 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Скрипник Михайло Анатолійович

Дата створення:

5 вересня 2020 р.