Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Не дайте замерзнуть людям...

Дозволить всім громадянам міста встановлювати автономне опалення! Розробити міську програму по забезпеченню автономним опаленням малозабезпечених громадян, військовослужбовців, учасників АТО, які захищають нашу країну! Централізоване опалення дороге і неефективне! Міська влада нічого не робить для зниження тарифів! У міської влади хватає хисту тільки надсилати попередження про борги і відключення! За централізоване опалення приходиться віддавати всі зарплату на опалення в місяць! Дії комісії по дозволам на автономне опалення це корупція! Чому якийсь маленький чиновник вирішує мерзнути мені зимою чи ні? А централізоване опалення дуже неефективне і дороге! Зимою ми мерзнешь, а коли тепло топлять як скаженні, неможливо доторкнутися до батареї! Чиновники повинні працювати на людей, а не на свій карман! Ми їх вибирали! Не хочеш працювати, йди геть! Дай місце людям, які турбуються про місто і хочуть працювати!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши не підтриману електронну петицію щодо надання дозволів всім громадянам міста на встановлення автономного опалення, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в термін, який визначений в Статуті територіальної громади міста Кропивницького, затвердженому рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31.01.2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян», дану електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
З 17.09.2019 року набрав чинності Порядок відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 року № 169, відповідно до якого власники квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку, приєднаного до системи централізованого опалення та постачання гарячої води (далі – ЦО та ГВП), мають право відокремити (відключити) свою квартиру чи нежитлове приміщення від ЦО та ГВП у разі, якщо на день набрання чинності Законом України «Про житлово-комунальні послуги» не менш як половина квартир та нежитлових приміщень цього будинку відокремлена (відключена) від ЦО та ГВП, та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні.
Одночасно повідомляємо, що Міською радою міста Кропивницького прийнято рішення від 19.12.2017 року № 1263 «Про затвердження Програми оптимізації системи теплопостачання у місті Кропивницькому на 2017-2018 роки» (далі – Програма), зі змінами та доповненнями.
У ході реалізації Програми передбачено надання з міського бюджету часткової грошової компенсації витрат (відшкодування витрат) на встановлення системи індивідуального опалення (далі – СІО) соціально вразливим верствам населення (домогосподарствам, у яких місячний дохід на одного члена сім'ї не перевищує розміру прожиткового мінімуму, встановленого чинним законодавством на момент подання заяви на участь у Програмі, або домогосподарства, яким надаються пільги при сплаті за житлово-комунальні послуги, або яким призначено житлову субсидію), які проживають у квартирах житлових будинків, подальша експлуатація системи централізованого опалення яких визнана недоцільною.
Подані заяви мешканців на участь у Програмі та відповідно отримання грошової компенсації витрат на встановлення СІО розглядаються спільною комісією з надання дозволу або відмови фізичним особам, які подали заяву на участь в Програмі та відповідно отримання грошової компенсації витрат на встановлення СІО, по мірі їх надходження.
Програма оприлюднена на офіціальному сайті Міської ради міста Кропивницького у розділі «Публічна інформація» - «Рішення».
Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Станом на 19 серпня петицію підписали 19 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Скрипник Михайло Анатолійович

Дата створення:

7 вересня 2020 р.