Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Стоячі місця в громадському транспорті

Доброго дня. Хочу звернутися з проханням дозволити стоячі місця в тролейбусах та автобусах нашого міста. Додаткові 10 місць дозволили б хоч трохи покращити ситуацію на зупинках. В час "ПІК" з'являються великі скупчення людей через черги у громадський транспорт, тим самим є більша вірогідність підхопити вірус COVID-19 чекаючи свого вільно місця, ніж під час поїздки.
Сподіваємося на вирішення данної проблеми.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши не підтриману електронну петицію щодо стоячих місць в громадському транспорті, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31.01.2019 року № 2303, та відповідно до положень статті 231 Закону України «Про звернення громадян», електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
Відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом
SARS-CoV-2» (зі змінами), перевезення громадян пасажирським транспортом загального користування здійснюється в межах кількості місць для сидіння, яка передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту.
Враховуючи вищевикладене, Ваша пропозиція щодо здійснення пасажирських перевезень громадян відповідно до технічних характеристик транспортних засобів загального користування суперечить вищеназваному нормативно-правовому акту та на даний час заборонені.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 19 серпня петицію підписали 94 особи з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Аполярова Тетяна Василівна

Дата створення:

23 вересня 2020 р.