Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Подання позову про державну зраду Віктора Медведчука

Шановні мешканці міста. Пропоную від імені нашого міста відправити позов у Верховний Суд України з позовом про державну зраду Віктора Медведчука за статтею 111 про державну зраду. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, -

карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої. Проголосуйте за цю петицію

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши не підтриману електронну петицію щодо подання позову про державну зраду Віктора Медведчука, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в термін, який визначений в Статуті територіальної громади міста Кропивницького, затвердженому рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31.01.2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян», дану електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
Щодо дій, які, на Ваш погляд, межують з кримінальними правопорушеннями, повідомляємо, що у разі наявності інформації, яка підтверджує факти вчинення кримінального правопорушення, Ви можете подати заяву до правоохоронного органу про його вчинення.
Додатково зазначаємо, що статтею 214 Кримінального процесуального кодексу України (далі – КПК) встановлено суб'єктів, які зобов'язані невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. До таких суб'єктів зокрема належать слідчий та прокурор.
Відповідно ч. 2 ст. 212 КПК досудове розслідування кримінального правопорушення, що передбачено ст.111 (Державна зрада) Кримінального кодексу України здійснюється слідчими органів безпеки.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Станом на 19 серпня петицію підписали 59 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кохан Дмитро Андрійович

Дата створення:

19 жовтня 2020 р.