Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 218 громад!

Ремонт 2 доріжок у Ковалівському парку

Ковалівський парк у м.Кропивницькому – одне з улюблених місць відпочинку родин з немовлятами, дітей до 10 років та осіб літнього віку. Проте 2 доріжки, які розташовані вздовж центрального дитячого майданчику (раніше за їх допомогою вивчали дітей правилам дорожнього руху) зараз перебувають у вкрай незадовільному стані. Прохання на вказаних доріжках викласти асфальтне покриття або нові плитки. Обґрунтування – підвищиться безпека і зручність пересування для родин з колясками, літніх дітей та дітей, які дуже активно пересуваються на цій ділянці парку.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Головним управлінням житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького (далі - Головне управління) не підтриману електронну петицію щодо ремонту двох доріжок у Ковалівському парку розглянуто.
Враховуючи те, що дана електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31.01.2019 р. № 2303, та відповідно до норм статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян» зазначену електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
З порушеного питання повідомляємо наступне.
Парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Ковалівський» (далі - парк «Ковалівський») віднесено до пам'яток природи республіканського та місцевого значення відповідно до рішення Кіровоградської обласної ради від 06.06.1972 р. № 213 «Про віднесення пам'яток природи республіканського та місцевого значення до категорії відповідно нової класифікації та затвердження новоявлених заповідних територій і природних об’єктів».
На підставі наказу Департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації від 11.04.2018 р. № 71 та наказу Міністерства культури України від 20.04.2018 р. № 349 «Про занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України» парк «Ковалівський» занесено до Переліку об’єктів культурної спадщини у Кіровоградській області.
Відповідно до статті 38 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» на території парків-пам'яток садово-паркового мистецтва забороняється будь-яка діяльність, що не пов’язана з виконанням покладених на них завдань і загрожує їх збереженню.
Окрім того, утримання та реконструкція парків-пам'яток садово-паркового мистецтва місцевого значення проводиться лише за проєктами, що розробляються спеціалізованими науковими та проєктними установами і затверджуються органами, у підпорядкуванні яких перебувають ці парки.
Проєкт землеустрою з організації та встановлення меж природно-заповідного фонду парку «Ковалівський» було розроблено у 2006 році.
У 2016 році за рахунок коштів міського бюджету на замовлення Головного управління проєктною організацією було розпочато виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію вказаного парку.
У зв’язку з тим, що відповідно до відомостей з єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна за вказаною адресою встановлені обтяження, а саме: накладені арешти на нерухоме майно, тому управлінням містобудування та архітектури Міської ради міста Кропивницького було відмовлено у наданні містобудівних умов та обмежень на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Ковалівський».
Враховуючи вищевикладене, виготовлення проєкту на реконструкцію парку «Ковалівський» на даний час призупинено.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 січня петицію підписали 24 особи з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

КУЧКО ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата створення:

31 жовтня 2020 р.