Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Перевести учнів та студентів на дистанційне навчання для збереження здоров'я та зменшення кількості на covid-19

Так як ми вже знаємо що на Кіровоградщині хворіє 4 дітей на covid-19 то чому ми має ризикувати життям своїх дітей так і надалі ми чуємо по новинах скільки вчителів хворіє а скільки ще від нас приховують школи і вищі навчальні заклади про те що хтось там в них захворів я все зрозумію потрібне нормальне навчання але вибачте будласка зараз такий стан в Україні що краще залишитися в дома на дистанційному дитині щоб зберегти здоров'я тому що дітям та молоді дуже важко перенести цю недугу так чому ж ми гробимо їх життя в небеспечний нам час

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши електронну петицію від 28 грудня 2020 року щодо переведення учнів та студентів на дистанційне навчання для збереження здоров’я та зменшення кількості випадків захворювання на COVID-19, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що зазначена електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, визначений Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31 січня 2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян» електронну петицію було розглянуто як звернення громадян.
Відповідно до Закону України «Про освіту» (далі – Закон) заклади освіти наділені автономією, що полягає в їх самостійності, незалежності та відповідальності у прийнятті рішень щодо академічних (освітніх), організаційних, фінансових, кадрових та інших питань діяльності, що провадяться в порядку та межах, визначених законом.
Частиною четвертою статті 38 Закону встановлено, що організація освітнього процесу та діяльності закладу загальної середньої освіти належить до повноважень його керівника.
Згідно зі статтею 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти в межах часу, передбаченого освітньою програмою.
Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06 квітня 2000 року № 1645-ІІІ карантин встановлюється Кабінетом Міністрів України на період, необхідний для ліквідації епідемії чи спалаху особливо небезпечної інфекційної хвороби. На цей період може змінюватися режим роботи закладів освіти.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Станом на 28 вересня петицію підписали 249 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Антонюк Юлія Миколаївна

Дата створення:

9 листопада 2020 р.