Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Ремонт пішохідної алеї між вулицями Попова і Жадова

Відремонтує пішохідну алею , щодня тисячі людей проходять по ній, найгірший шматок коло ринку на попова, там взагалі в мокру погоду не пройти.
не потрібно придумуват якісь дорогі і тривалі проекти реконструкцій, візьміть хоча б поновіть бардюри і заасвальтуйте , щоб люди могли спокійно ходити по ній і проїхати велосипедом чи каляскою з дитиною.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

09.02.2021
Ко-313/4-нп


Андрію КРАВЧЕНКУ

рatriot1412@ukr.net
Про розгляд не підтриманої
електронної петиції

Головним управлінням житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького (далі - Головне управління) електронну петицію щодо ремонту пішохідної алеї між вулицями Космонавта Попова та Генерала Жадова розглянуто.
Враховуючи те, що зазначена електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, який визначено в Статуті територіальної громади міста Кропивницького, затвердженому рішенням міської ради від 31.01.2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян» дану електронну петицію було розглянуто як звернення громадян.
З порушеного питання в межах визначених повноважень повідомляємо наступне.
Будь-яке будівництво або поточний і капітальний ремонти вулично-дорожньої мережі виконуються з обов’язковою розробкою проєктно-кошторисної документації.
Проаналізувавши орієнтовні об’єми робіт, які необхідно виконати по зазначеному Вами об’єкту, а саме встановлення бортового каменю, асфальтування пішохідних доріжок, благоустрій території, наголошуємо, що вартість робіт буде складати не менше 2 700,000 тис. грн, оскільки площа пішохідної алеї з газонними частинами складає близько 2000 кв. м.
Відповідно до граничних показників видатків, визначених Головному управлінню, на 2021 рік передбачено кошти на проведення капітального ремонту доріг по об’єктах, які є перехідними з 2020 року.
Враховуючи вищевикладене, на даний час замовити проєктно-кошторисну документацію по ремонту пішохідної алеї між вулицями Космонавта Попова та Генерала Жадова немає можливості у зв’язку з обмеженістю коштів міського бюджету.
Зважаючи на актуальність та необхідність виконання робіт з ремонту або будівництва зазначеного об’єкту благоустрою, Ваше звернення буде враховано у подальшій роботі профільних виконавчих органів Кропивницької міської ради.Секретар міської ради Олег КОЛЮКАІрина Павлова 35 83 61
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 19 серпня петицію підписали 29 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кравченко Андрій Григорович

Дата створення:

1 грудня 2020 р.