Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Створення території облаштованої для контрольованого заносу (дріфт)

Громада дріфтерів міста, звертається до вас з проханням виділити територію для облаштування під контрольований занос, аби зменшити кількість порушень ПДР у місті та не наражати на небезпеку оточуючих.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Головним управлінням житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради (далі - Головне управління) не підтриману електронну петицію щодо створення території, облаштованої для контрольованого заносу (дріфт), з метою зменшення кількості випадків порушень ПДР у місті та забезпечення безпеки оточуючих розглянуто.
Враховуючи те, що дана електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31.01.2019 р. № 2303, та відповідно до норм статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян» зазначену електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
З порушеного питання повідомляємо наступне.
Питання щодо створення території, облаштованої для контрольованого заносу (дріфт) буде внесено на розгляд чергового засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху в м. Кропивницькому (далі - Комісія).
Про рішення Комісії буде надано додаткову інформацію.


В доповнення до раніше наданої інформації на не підтриману електронну петицію щодо створення території, облаштованої для контрольованого заносу (дріфт), з метою зменшення кількості випадків порушень Правил дорожнього руху у місті та забезпечення безпеки оточуючих Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради повідомляє наступне.
Дане питання розглядалося 14.04.2021 на засіданні міської комісії з безпеки дорожнього руху в м. Кропивницькому (далі - Комісія).
Направляємо Вам витяг з протоколу засідання Комісії від 14.04.2021 № 4 для ознайомлення.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 20 липня петицію підписали 259 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ман Максим Александрович

Дата створення:

10 лютого 2021 р.