Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 277 громад!

Відновлення руху потягів за маршрутом «Кропивницький-Львів»

Кропивницький розташований у географічному центрі України, але має вкрай погане сполучення із іншими містами. Причому найгірше - із обласними центрами західної України. Зокрема, Львовом. Навесні минулого року був скасований єдиний потяг, який прямував у тому напрямку - «Запоріжжя - Львів». Після скасування жорстокого карантину його не відновили, хоча він не міг бути збитковим, адже квитки доводилось бронювати за кілька тижнів і місць майже ніколи не було. Між тим у місті Лева навчаються сотні студентів з нашого міста, які тепер не мають змоги дістатися своїх навчальних закладів без пересадок. І рідко повертаються додому, бо це надто складна і дорога логістика. Та й звичайні кропивничани з радістю частіше бували б у культурній столиці України - якби була така змога. Тому від імені мам студентів звертаюся до міського голови Кропивницького Андрія Райковича з проханням ініціювати перемовини з «Пасажирською компанією» АТ «Укрзалізниця» та Департаментом з організації внутрішніх та міжнародних перевезень АТ «Укрзалізниця» щодо гострої необхідності відновлення прямого залізничного сполучення між Кропивницьким і Львовом, бо іншої альтернативи в містян немає. Прошу підтримати цю петицію.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши не підтриману електронну петицію щодо відновлення руху потягів за маршрутом Кропивницький – Львів, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31 січня 2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян», електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
Кропивницька міська рада звернулася до керівництва Акціонерного товариства «Українська залізниця» з проханням розглянути питання щодо відновлення залізничного сполучення між містами Кропивницьким та Львовом (копія листа додається).

Додаток на 1 арк. в 1 прим.

В доповнення до раніше наданої відповіді на не підтриману електронну петицію щодо відновлення руху потягів за маршрутом Кропивницький – Львів, повідомляємо наступне.
Відповідно до листа від 13 травня 2021 року № Ц-5-88/2432-21 Акціонерного товариства «Українська залізниця» з 01 квітня 2021 року відновлено курсування потягу № 120/119 сполученням Запоріжжя – Львів, маршрут якого проходить через місто Кропивницький.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 7 лютого петицію підписали 429 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шворак Олена Валеріївна

Дата створення:

23 лютого 2021 р.