Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Ремонт та відновлення скейт-парку

Єдиний скейт-парк у нашому місті в аварійному стані! Останнім часом серед молоді Кропивницького, віком від 14 до 19 років, набрав великих обертів велоспорт. Мабудь, кожен житель міста не раз бачив скейтерів, бейміксерів та самокатерів на лощі біля будівлі обл. адміністрації. Активно вони займаються саме там, тому, що єдине місце для такого виду спорту в аварійному стані, потребує ремонту та кращого освітлення території. Вимагаємо відремонтувати спортивний майданчик у парку Ковалівський, обладнати його необхідними елементами та світлом.
!МИ ЗА РОЗВИТОК МОЛОДІ КРОПИВНИЦЬКОГО!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію від 14.04.2021 щодо ремонту та відновлення скейт-майданчика в місті Кропивницькому повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення міської ради від 29.03.2016 № 142 «Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету» (з урахуванням змін) дана петиція розглянута 21.04.2021 на засіданні постійної комісії Кропивницької міської ради з питань житлово-комунального господарства та транспорту.
У результаті розгляду петицію підтримано як таку, що порушує суспільно значущі питання, направлені на розвиток сучасних молодіжних видів спорту в місті Кропивницькому.
За інформацією Головного управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради, скейт-майданчик знаходиться на балансі комунального підприємства «Благоустрій» Кропивницької міської ради», якому надано доручення вирішити питання щодо проведення ремонтних робіт по скейт-майданчику на території парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Ковалівський».
Підняте питання щодо реалізації викладених в електронній петиції пропозицій перебуватиме в компетенції та на контролі Головного управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.


В доповнення до раніше наданої відповіді на електронну петицію від 14.04.2021 р. щодо ремонту та відновлення скейт-майданчика в місті Кропивницькому Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради повідомляє наступне.
За інформацією КП «Благоустрій» КМР» (далі - Підприємство) щодо відновлення скейт-майданчика, який знаходиться на території парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Ковалівський» 15.06.2021 р. була оголошена закупівля на платформі: zakypki.prom.ua контруктивних матеріалів, а саме: фанери вологостійкої ламінованої, яка необхідна для ремонту скейт-майданчику, але закупівля не відбулася, оскільки пропозиція учасника не відповідала умовам, визначеним в оголошенні, та вимогам до предмета закупівлі.
Також 25.06.2021 р. Підприємством повторно оголошено закупівлю вищезазначених конструктивних матеріалів, про результати якої буде відомо 06.07.2021 р.

В доповнення до раніше наданої відповіді на електронну петицію від 14.04.2021 р. щодо ремонту та відновлення скейт-майданчика в місті Кропивницькому Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради повідомляє наступне.
Працівниками КП «Благоустрій» КМР» станом 06.08.2021 р. виконано роботи з ремонту аварійного скейт-майданчика на території парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Ковалівський».
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 453 особи з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лазаренко Богдан Сергеевич

Початок збору підписів:

3 березня 2021 р.

Відповідь дана:

23 квітня 2021 р.