Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Встановлення сміттєвих контейнерів у приватних секторах в м. Кропивницький

Кожен містянен зіштовхується з проблемою приватних секторів, як відсутність контейнерів для збору побутового сміття. На сьогодні данна проблемма є актуальною, так, як відсутність контейнерів для збору побутового сміття призводить до забруднення навколишнього середовища. Згідно ЗУ "Про відходи", Стаття 42. , компанія ТОВ "Екостайл" порушує данний закон, не встановлюючи контейнера для побутового сміття! Прошу розглянути данне питання!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

21.05.2021 Яні КВАШІ

Ко-4524/29 - нп yana199210@gmail.com

Про розгляд не підтриманої
електронної петиції

Головним управлінням житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради електронну петицію щодо встановлення сміттєвих контейнерів у приватних секторах міста Кропивницького розглянуто.
Враховуючи те, що зазначена електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, який визначено в Статуті територіальної громади міста Кропивницького, затвердженому рішенням міської ради від 31.01.2019 р. № 2303, та відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян» дану електронну петицію було розглянуто як звернення громадян.
З порушеного питання в межах визначених повноважень повідомляємо наступне.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до Закону України «Про відходи» на території міста Кропивницького здійснюється централізований збір побутових відходів.
Згідно з підпунктом 1.1. пункту 1 Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених наказом МОЗ України від 17.03.2011 р. № 145, використовуються:
планово-поквартирна система збирання побутових відходів - система, яка не передбачає наявності контейнерів, а споживач самостійно завантажує побутові відходи у сміттєвоз, що прибуває за графіком (для приватного сектора);
планово-подвірна система збирання побутових відходів - система, за якою зібрані в контейнери побутові відходи перевозять на об'єкти поводження з відходами для їх подальшого оброблення (перероблення), утилізації, знешкодження чи захоронення (для багатоквартирних будинків, а також підприємств, установ, організацій різних форм власності).
ТОВ «ЕКОСТАЙЛ», відповідно до договорів про надання послуг з вивезення побутових відходів, вивезення побутових відходів для населення міста Кропивницького здійснюється за планово-поквартирною системою збирання побутових відходів.
У свою чергу інспекція з благоустрою Кропивницької міської ради, відповідно до Закону України «Про відходи» та також Правил благоустрою території міста Кропивницького, затверджених рішенням міської ради від 18.12.2019 р. № 3054 (далі – Правила благоустрою), відповідно до покладених на неї обов’язків, здійснює перевірку дотримання вимог санітарного очищення території міста Кропивницького всіма суб’єктами у сфері благоустрою.
Невиконання Правил благоустрою, обов'язкових для усіх фізичних і юридичних осіб є порушенням статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Це є підставою для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.
Виходячи з вищевикладеного, сподіваємось, що мешканці міста Кропивницького з порозумінням поставляться до виконання обов’язків, покладених на громадян України у сфері поводження з твердими побутовими відходами.
Секретар міської ради Олег КОЛЮКА


Ірина Павлова 35 83 61
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Станом на 3 червня петицію підписали 237 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кваша Яна Олегiвна

Дата створення:

19 березня 2021 р.