Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Закриття парковки Епіцентру від дрифтерів

Ми, жителі 101-го мікрорайону кожен день у вечірній час страждаємо від шуму та свисту гуми, в народі це називається "дріфт", поліція в цьому питанні бездіяльна. Неможливо після закриття роботи Епіцентру відкрити вікна у жарку погоду, та страждають наші діти які просинаються о третій години ночі від того, що дріфтують на парковці Епіцентру за адресою м.Кропивницький, вул.Космонавта Попова 8. Тому, ми вимагаємо, щоб Міська Рада розглянула питання про закриття шлагбауму на території Епіцентру в нічний час, а саме від закриття роботи Епіцентру ввечері до відкриття його з ранку. Незручностей для водіїв це не завдасть, адже є об'їздна дорога навколо парковки торгового центру.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши не підтриману електронну петицію стосовно закриття парковки «Епіцентру» від дрифтерів, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в термін, який визначений у Статуті територіальної громади міста Кропивницького, затвердженому рішенням міської ради від 31.01.2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян», дану електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
Для вирішення вищезазначеного питання, не підтриману петицію направлено на розгляд керівництву будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К» Товариства з обмеженою відповідальністю «Епіцентр К» (далі – Товариство).
За наданою інформацією, Товариство розглядає можливість встановлення шлагбауму для обмеження руху транспортного засобу по території парковки в нічний час за умови погодження встановлення даного технічного засобу регулювання дорожнього руху з відповідними органами Національної поліції, як передбачає пункт 7.18 Правил благоустрою території міста Кропивницького, затвердженого рішенням міської ради від 18.12.2019 р. № 3054.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 13 червня петицію підписали 81 особа з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Краснюк ВАДИМ Віталійович

Дата створення:

19 червня 2021 р.