Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Дорога в пекло...

Честь і хвала нашій міській владі за ремонт вулиці Вокзальної, але є ще дороги в нашому місті,які потребуют уваги міської влади... Вулиця Архангельська, частина вулиці біля магазину "Файно" (вул. АРХАНГЕЛЬСКА 2) можна сміливо назвати "дорогою в пекло"! Таких великих ям, майже в центрі міста не бачила ні одна громада!!!! Ями в людський ріст, повні води і багнюки створюють небезпеку на дорозі, як для людей так і для автомобілів та маршруток (маршрут 113)... Ходить багато людей, дітей, недалеко школа 26, інтенсивний рух транспорту, а ями як на Місяці кратери!!! Можна вбититися чи покалічитися, особливо в темну пору доби!!! ГАНЬБА нашим комунальним службам і Автодром! Велике прохання до міської влади і до нашого чудового мера, знайти не дуже великі кошти для ремонту цієї ділянки дороги!!!! В нашому місті є багато інших вулиць, не тільки вулиця Вокзальна! Невже не можна знайти машину асфальту для невеликої частини вулиці???

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Головним управлінням житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради (далі – Головне управління) електронну петицію щодо ремонту дороги по вул. Архангельській, зокрема частини вулиці біля магазину «Файно Маркет», розглянуто.
Враховуючи те, що зазначена електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, який визначено в Статуті територіальної громади міста Кропивницького, затвердженому рішенням міської ради від 31.01.2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян» дану електронну петицію було розглянуто як звернення громадян.
Відповідно до граничних показників видатків міського бюджету, визначених Головному управлінню на 2022 рік до Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті Кропивницькому на  2021-2025 роки, затвердженої рішенням Кропивницької міської ради від 02.02.2021 року № 105 (зі змінами та доповненнями), передбачено кошти на проведення капітального та поточного ремонту доріг по об’єктах, які є перехідними з 2021 року, а також на які проведено конкурсні процедури торгів, визначено підрядні організації та укладено відповідні договори.
У разі виділення додаткових коштів при коригуванні міського бюджету за підсумками І півріччя 2022 року щодо виконання вищезазначеної Комплексної програми Головним управлінням пропозицію щодо ремонту вищезазначеної ділянки дороги по вул. Архангельській буде подано на розгляд постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та транспорту стосовно включення даних робіт до заходів на 2022 рік до Комплексної програми.
Наразі КП «УНІВЕРСАЛ 2005» Кропивницької міської ради» надано завдання провести засипання ям та вибоїн відпрацьованим асфальтом (сколом), а з настанням ремонтно-будівельного періоду 2022 року провести ліквідацію ямковості дорожнього покриття відповідно до технічної необхідності: гарячим асфальтобетоном, холодною бітумно-мінеральною сумішшю або за допомогою установки УЯР.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 19 серпня петицію підписали 65 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Скрипник Михайло Анатолійович

Дата створення:

2 грудня 2021 р.