Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ БІЛЯ ШКОЛИ 26

Встановити "лежачого поліцейського" або світлофор біля школи №26, провулок Лісний (такий лежачий поліцейський встановлено біля школи 34) Повз школу 26 постійно літає велика кількість автомобілів, які не дають дітям та батькам безпечно дійти до школи 26. На протязі дня велика кількість дітей та батьків перетинає цю ділянку дороги до школи 26 з надією, що їх не зіб'є машини котрі "літають" по вулиці у всі сторони. На жаль деякі водії не дотримуються ПДР. Тому для попередження нещасних випадків та уникнення аварійних ситуацій, прошу підтримати цю петицію підписами, аби зробити наше місто більш безпечним та зручним для наших дітей. Міська влада повинна турбуватися про маленьких громадян нашого міста, це не вимагає великих коштів і багато часу!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Головним управлінням житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради (далі - Головне управління) не підтриману електронну петицію щодо забезпечення безпеки учнів біля ЗОШ № 26 розглянуто.
Враховуючи те, що дана електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням міської ради від 31.01.2019 р. № 2303, та відповідно до норм статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян» зазначену електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
З порушеного питання повідомляємо наступне.
Згідно зі статтею 27 Закону України «Про дорожній рух» організація дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях та залізничних переїздах здійснюється із застосуванням технічних засобів інформаційно-телекомунікаційних та автоматичних систем керування та нагляду за дорожнім рухом відповідно до правил і стандартів, а також на основі проєктів і схем організації дорожнього руху, погоджених з відповідними підрозділами Національної поліції.
Вимоги до застосування дорожніх пагорбів (засобів заспокоєння руху) на вулично-дорожній мережі регламентовано національним стандартом України ДСТУ 4123:2020 «Безпека дорожнього руху. Засоби заспокоєння руху. Загальні технічні вимоги» (далі - ДСТУ).
Відповідно до підпункту 5.2.1 пункту 5.2 розділу 5 ДСТУ дорожні пагорби можна застосовувати в районі розташування дитячих, навчальних, лікувальних, оздоровчих закладів, зон масового відпочинку, перед нерегульованими пішохідними переходами, розташованими поза межами перехресть, перед нерегульованими перехрестями тощо за відповідного обґрунтування.
Враховуючи вищевикладене, Головним управлінням направлено лист управлінню патрульної поліції в Кіровоградській області щодо вивчення даного питання та надання відповідних висновків.


В доповнення до раніше наданої відповіді на не підтриману електронну петицію щодо забезпечення безпеки учнів ЗОШ № 26 Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради направляє копію листа управління патрульної поліції в Кіровоградській області від 31.01.2022 р. № 1509/41/34/01-2022 для ознайомлення.
Крім того зазначаємо, що під час руху автомобільного транспорту, в тому числі вантажного, відбувається вібрація стін. Через такі пристрої можуть створюватися незручності для мешканців прилеглих будинків (з'являтимуться тріщини в будівлях стін).
Для безпеки пішоходів та водіїв автомобільного транспорту на перехресті вул. Кропивницького та пров. Лісного (неподалік ЗОШ № 26) наявні дорожні знаки 5.35.1 та 5.35.2 «Пішохідний перехід» та горизонтальна пішохідна розмітка.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 27 травня петицію підписали 110 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Горобец Софія Анатоліївна

Дата створення:

2 грудня 2021 р.