Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Повернення місту трамваю

Шановні мешканці нашого міста. Зараз кожен із нас стикається з транспортною проблемою. На разі, отримавши відповідь від міською ради про те, що вони не планують розглядати питання про повернення місту трамваю, я вимушений звернутися до звичайних громадян. Якщо хтось не знає, трамвай є найефективнішим видом громадського транспорту, який у змозі перевозити величезну кількість пасажирів, навіть у важкі погодні умови. З іншого боку, звичайні люди мають мають стереотипи з приводу трамваю. Також трамвай дає можливість з'єднати віддалені райони міста, що дасть можливість людям швидко в легко добиратися до місця роботи або по справам. Найголовніше, у години пік трамвай може розгрузити центральні вулиця міста, про проблему яку ми всі знаємо, а також у вечірній час, коли приватні перевізники знімають з рейсу маршрутки, тому що "їм не вигідно", майже не можливо дістатися домівок та побачитися з рідними. Тому я закликаю до небайдужих людей та звичайних мешканців, які втомилися чекати на зупинках незрозуміло чого, підписати цю петицію, щоб у міській нарешті почали вірішувати цю проблему. І на останок, трамвай - це найкращий громадський транспорт!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши не підтриману електронну петицію щодо повернення місту трамваю, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням міської ради від 31.01.2019 року
№ 2303, та відповідно до положень статті 231 Закону України «Про звернення громадян», електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
Громадський пасажирський транспорт загального користування міста Кропивницького представлений мережею міських тролейбусних та автобусних маршрутів. Слід зазначити, що міська мережа громадського транспорту розроблена з урахуванням необхідності максимального виключення дублювання маршрутів, відповідно до якої передбачено використання транспортних засобів класу І, ІІ та класу А.
Одночасно повідомляємо, що Програмою розвитку міського пасажирського транспорту та зв’язку у м. Кропивницькому на 2021-2024 роки (в новій редакції), яка була затверджена рішенням Кропивницької міської ради від 16.12.2021 року № 1062, не передбачено заходів по відновленню роботи міського трамвая.
Враховуючи вищевикладене, реалізація пропозиції, яка зазначена в тексті електронної петиції неможлива.
У разі виникнення питань щодо роботи міського пасажирського транспорту, рекомендуємо звертатись до Управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради за телефоном: 35 83 14.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 20 липня петицію підписали 169 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кохан Дмитро Андрійович

Дата створення:

3 січня 2022 р.